والیبال

کابوس صوفیه برای کولاکوویچ و شاگردانش، چه کسی مقصر است؟

به گزارش خبرنگاران، پرونده نوزدهمین دوره رقابت های والیبال قهرمانی دنیا در حالی برای ایران بسته شد که تیم های برزیل، آمریکا، روسیه، لهستان، صربستان و ایتالیا به مرحله سوم صعود کردند و ملی پوشان کشورمان در مرحله دوم مسابقات با کسب 4 پیروزی، 4 شکست و 12...

22 آذر 1398

ویژگی های رئیس فدراسیون والیبال، از داخل خانواده باشد بهتر است

فرها نفرزاده در مصاحبه با خبرنگاران درباره شرایط و ویژگی های گزینه مناسب برای ریاست فدراسیون والیبال گفت: شخصی که برای ریاست انتخاب می شود باید نسبت به فدراسیون والیبال و این رشته ورزشی شناخت خوبی داشته باشد، آگاهی مناسبی از وضعیت والیبال چه در داخل...

19 مهر 1398

پیروزی مقتدرانه والیبال روسیه برابر کوبا

تیم ملی والیبال روسیه در دومین بازی خود از مرحله اول انتخابی المپیک 2020 توکیو در سن پترزبورگ، با نتیجه 3 بر صفر کوبا را شکست داد.

16 شهریور 1398

لیگ ملت های والیبال، جوانان لهستانی بدون سرمربی به مدال برنز رسیدند

تیم ملی والیبال لهستان با پیروزی مقابل برزیل به عنوان سومی لیگ ملت های 2019 رسید.

28 مرداد 1398

والیبال ایران پتانسیل شکست آمریکا را دارد

به گزارش خبرنگاران، تیم ملی والیبال ایران امروز از ساعت 18:30 در حالی آخرین بازی خود در مرحله مقدماتی رقابت های لیگ ملت ها را انجام می دهد که صعودش به مرحله نهایی بازی ها قطعی شده است.

21 مرداد 1398

دعوت والیبالیست کرمانی به اردوی تیم ملی دانشجویان

سعید رنجبر، والیبالیست کرمانی به آخرین مرحله اردوی آماده سازی به منظور شرکت در سی امین یونیورسیاد دانشجویان جهان دعوت شد.

12 مرداد 1398

هیچ پیشوندی لایق نام فرهاد فخرالدینی نیست

ببخشید استاد! به نظر من هیچ واژه ای لایق پیشوند اسم شما نیست. اجازه بدهید من نامتان را بگویم. این را حسین علیزاده خطاب به فرهاد فخرالدینی در مراسم رونمایی از کتابش گفت.

2 تیر 1398

بازدید رئیس کمیته پارالمپیک از اردوی تیم والیبال نشسته بانوان، خسروی وفا: در بازی های پاراآسیایی افزایش چشمگیر مدال خواهیم داشت

تمرین امروز بانوان ملی پوش والیبال نشسته کشورمان با حضور رئیس کمیته ملی پارالمپیک و رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین برگزار گردید.

25 آذر 1397