بهداشت دهان و دندان

خبرنگاران آرزوی دیرین پوشش بیمه ای خدمات اتیسم سال 99 محقق شد

تهران - خبرنگاران - مدیرعامل انجمن اتیسم ایران گفت: پوشش بیمه ای خدمات توانبخشی آرزوی دیرینه انجمن اتیسم ایران بود که در سال 1399 رخ داد.

12 اردیبهشت 1400

افزایش 10 برابری تعرفه وسایل یاری پزشکی سازمان تامین اجتماعی

تهران (پانا) - معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی از افزایش 10 برابری تعرفه یاری هزینه قلام وسایل یاری پزشکی پر مصرف این سازمان اطلاع داد.

1 دی 1399

آیا می دانید چرا نباید با دهان نفس بکشیم؟

همه افراد حداقل یک بار هم که شده تنفس از طریق دهان را تجربه کرده اند. برخی نیز همیشه و به صورت عادت از طریق دهان تنفس می کنند.

26 خرداد 1399

ساحل شب تاب چابهار شگفت انگیز ترین جاذبه ایران فقط در چند ماه

ساحل شب تاب چابهاردر این مقاله از معرفی جاهای دیدنی چابهار یکی از شگفت انگیز ترین جاذبه های این شهر که فقط در چند ماه از سال قابل مشاهده است را معرفی خواهیم کرد پس اگر قصد سفر به استان سیستان و بلوچستان را دارید طوری برنامه ریزی کنید تا بتوانید از ساحل...

29 بهمن 1398

اسفنانی: نوسان در قیمت یک کالا مربوط به عملکرد تعزیرات نیست

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران با بیان اینکه در ابرشهر تهران نظارت صنفی کاری بسیار سنگین است، گفت: اینکه کالایی در نقاط مختلف تهران با قیمت های متفاوت عرضه گردد به اشکال در سیستم اداره شهر باز می گردد نه عملکرد سازمان تعزیرات.

17 آذر 1398

معرفی عمارت امجدالاشراف ، سنندج Sanandaj

شهرستان سنندج یکی از شهرستان های استان کردستان در غرب ایران است. این شهرستان درفصل بهار از طبیعتی سرسبز و در زمستان از طبیعت برفی و کوه های سفید پوشیده ازبرف بسیار زیبایی برخوردار است. شهرستان سنندج (شهر سنندج و روستاهای مربوطه) بیست و نهمین شهرستان ایران...

17 آبان 1398

نشانه هایی از دیابت نوع 2

دیابت نوع 2 بر اثر عوامل متعددی بروز می نماید اما می توان در مواردی از احتمال ابتلای آن جلوگیری کرد.

2 شهریور 1398