8 پروژه ارتباطات زیرساخت و فناوری اطلاعات استان سمنان افتتاح شد

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی، سید مسعود میر رضایی در حاشیه برگزاری شورای اداری سمنان با حضور محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات در تبادل نظر با خبرنگاران، ضمن بیان اینکه هشت پروژه ارتباطات زیرساخت و فناوری اطلاعات استان هم اکنون و توسط وزیر به صورت ویدئو کنفرانس درمحل سالن اجتماعات امور مالیاتی استان افتتاح شد، ابراز داشت: برای بهره برداری از این طرح ها 30 میلیارد و 416 میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

8 پروژه ارتباطات زیرساخت و فناوری اطلاعات استان سمنان افتتاح شد

وی بابیان اینکه توسعه پهنای باند دسترسی دیتا اپراتورها در سه شهر سمنان، شاهرود و دامغان به انجام رسید، اضافه نمود: این اقدامات در چهل سلگی انقلاب به توسعه خدمت رسانی به مردم منتهی می گردد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان بابیان اینکه توسعه ظرفیت شبکه انتقال مراکز و ایستگاه های دامغان، گرمسار، میامی، معلمان، سمنان، شاهرود و طرود اجرا شد، ابراز داشت: برای این طرح ها 24 میلیارد و 200 میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

میر رضایی بابیان اینکه توسعه و تکمیل زیرساخت برق سه مرکز سمنان، دامغان و شاهرود به اتمام رسید، توضیح داد: برای این طرح 12 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

وی از توسعه فیبر نوری در راستا میامی-داورزن، شاهرود-میامی، شاهرود-طرود، طرود-معلمان، شاهرود-گرگان نیز اطلاع داد و اضافه نمود: این طرح ها در میامی، شاهرود و دامغان انجام شد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان بابیان اینکه در شرکت مخابرات نیز طرح های خوبی در حال اجرا است، اضافه نمود: توسعه شبکه فیبر نوری، تلفن همراه، تلفن ثابت دیتا، سیستم انتقال لیست پروژه های قابل افتتاح برای شهرستان های گرمسار، سمنان دامغان، شاهرود، میامی و بخش های مختلف ایوانکی، دیباج، مهدی شهر و بسطام است که اعتباری بالغ بر 26 میلیارد و 500 میلیون تومان را شامل می گردد.

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی، استان سمنان در زمینه شاخص های پیشرفت الکترونیک رتبه دوم کشور را دارا است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "8 پروژه ارتباطات زیرساخت و فناوری اطلاعات استان سمنان افتتاح شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "8 پروژه ارتباطات زیرساخت و فناوری اطلاعات استان سمنان افتتاح شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید