8میلیارد تومان به تکمیل زیرساخت های 17 پروژه گردشگری اردبیل اختصاص یافت

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی، سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از اختصاص 8میلیارد تومان برای تکمیل زیرساخت های 17 پروژه گردشگری این استان طی دو ماه اخیر خبر داد.

8میلیارد تومان به تکمیل زیرساخت های 17 پروژه گردشگری اردبیل اختصاص یافت

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، نادر فلاحی سرپرست این اداره کل روز پنجشنبه 28 تیر 97 با اعلام این خبر شرح داد: اداره کل میراث فرهنگی با هدف تقویت تاسیسات گردشگری زیرساخت های لازم را در اختیار متقاضیان قرار می دهد.

او افزود: در وضعیت فعلی 17 پروژه سرمایه گذاری در این استان فعال است که به منظور تامین زیرساخت ها 8میلیارد تومان هزینه شده است.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردبیل تاکید کرد: از این تعداد یک پروژه در شهرستان نیر، پنج پروژه در شهرستان مشگین شهر، سه پروژه در شهرستان خلخال، دو پروژه در شهرستان گرمی، سه پروژه در پارس آباد و سه پروژه در اردبیل اجرا می شود.

به گفته فلاحی اداره کل حامی طرح های سرمایه گذاری است و در هر نقطه از استان طرح های سرمایه گذاری به اجرا درآمده در تامین زیرساخت ها مشارکت شده است.

او ادامه داد: زیرساخت هایی از جمله برق رسانی، راهسازی، آسفالت ریزی، سرویس بهداشتی، آب رسانی، گازرسانی و مرمت و بازسازی در پروژه های سرمایه گذاری اعمال می شود.

منبع: میراث آریا

به "8میلیارد تومان به تکمیل زیرساخت های 17 پروژه گردشگری اردبیل اختصاص یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "8میلیارد تومان به تکمیل زیرساخت های 17 پروژه گردشگری اردبیل اختصاص یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید