40 میلیارد تومان از حقوق های نجومی به خزانه دولت بازگشت ، اسامی نجومی بگیران اعلام گردد

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعلام نمود: حدود 40 میلیارد تومان از حقوق های نجومی بازپس گرفته و به خزانه دولت بازگشت داده شده است.

40 میلیارد تومان از حقوق های نجومی به خزانه دولت بازگشت ، اسامی نجومی بگیران اعلام گردد

فارس نوشت: محمد جواد جمالی نوبندگانی، نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی گفت: درباره با حقوق های نجومی من فکر می کنم که یک سری افراد هستند که چون خود ذینفع اند نمی خواهند پرونده این قضیه بسته گردد.

وی اضافه نمود: ذی نفعان متاسفانه کاری می نمایند که بیشتر دریافتی ها ـ یعنی چند برابر حقوقی که اعلام می گردد ـ در قالب قانون به صورت مسائل دیگری که خودشان وارد هستند را پرداخت می نمایند و این از دیگر دلایل دریافت حقوق نجومی است.

جمالی نوبندگانی بر همین اساس اضافه نمود: به نظر من اقدام قبلی برای جلوگیری از دریافت های نجومی بازدارنده نبوده است؛ صرف این که فقط پول های نجومی را پس بگیریم کافی نیست.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در ادامه درباره آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده حقوق های نجومی اظهار داشت: مردم بدانند که حدود 40 میلیارد تومان از حقوق های نجومی گرفته و به خزانه دولت بازگشت داده شده است که این اقدام خوبی بود اما به نظر من باید این بار اسامی اعلام گردد.

وی همچنین یادآور شد: باید اسامی نجومی بگیران اعلام گردد آنهم هم نه با حروف مقطعه و هم زندان برای آن ها در نظر بگیرند و همچنین انفصال از خدمت داشته باشند. اگر این کار صورت گیرد بسیاری از مسائل حل خواهد شد.

جمالی اعلام نمود: اما اگر به شیوه قبل برای جلوگیری از حقوق های نجومی پیش برویم نجومی بگیران می گویند، این کار را انجام دادیم و در حالت کلی برنده ایم و اگر هم نگرفتند که هیچ و نهایتا آن را را پس می دهیم؛ یعنی این بازی برای آنها یک سر برد و یک سر هم مساوی است و باختی در آن وجود ندارد.

منبع: همشهری آنلاین

به "40 میلیارد تومان از حقوق های نجومی به خزانه دولت بازگشت ، اسامی نجومی بگیران اعلام گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "40 میلیارد تومان از حقوق های نجومی به خزانه دولت بازگشت ، اسامی نجومی بگیران اعلام گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید