27 درصد کلاسهای درس در مازندران غیراستاندارد است

به گزارش خبرنگاران، احمد حسین زادگان پیش ازظهر پنجشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش مازندران با حضور وزیر آموزش و پرورش با اشاره به وجود 27 درصد کلاس های غیراستاندارد در استان گفت: آموزش و پرورش مبنای توسعه هر جامعه ای محسوب می گردد و احتیاج است توجه ویژه ای به آن گردد.

27 درصد کلاسهای درس در مازندران غیراستاندارد است

وی گفت: کمبود نیروی انسانی یکی از مهم ترین دغدغه شورای آموزش و پرورش در مازندران است که احتیاج است این مشکل در حوزه مدارس فنی و حرفه ای و کارودانش برطرف گردد وبا توجه به شروع سال تحصیلی باید کوشش گردد تا مدرسه ای بدون معلم نماند.

قاسم احمدی لاشکی نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت نیز گفت: نباید آموزش و پرورش دغدغه ساعت و کلاس داشته باشد و احتیاج است وزارت آموزش و پرورش کمبود نیروی انسانی در مدارس فنی و حرفه ای و کارودانش را برطرف کند.

وی ادامه داد: کیفیت در جذب نیرو نباید فدای کمیت گردد و احتیاج است در بکار گیری نیروها هر چند کمبود نیرو داریم باید دقت گردد.

وی گفت: تا سال 1400 حدود 12 هزار نیرو بازنشسته فرهنگی در استان خواهیم داشت و باید از الان به فکر جذب نیروی با کیفیت بالا باشیم زیرا این تعداد بازنشسته یک نگرانی عجیب است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "27 درصد کلاسهای درس در مازندران غیراستاندارد است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "27 درصد کلاسهای درس در مازندران غیراستاندارد است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید