11 اثر هنرمندان اصفهانی پیروز به کسب نشان بین المللی کیفیت از شورای جهانی صنایع دستی شد

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی، معاون صنایع دستی استان اصفهان از کسب نشان بین المللی کیفیت و فزونی صنایع دستی شورای جهانی صنایع دستی ویژه 11 اثر از مجموع 12 اثر ارائه شده به هفتمین دوره داوری اخذ نشان بین المللی کیفیت و فزونی صنایع دستی در آبان ماه امسال اطلاع داد.

11 اثر هنرمندان اصفهانی پیروز به کسب نشان بین المللی کیفیت از شورای جهانی صنایع دستی شد

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان، جعفر جعفر صالحی معاون صنایع دستی روز گذشته 14 آبان ماه با اعلام این مطلب اضافه کرد: نظر به برگزاری هفتمین دوره داوری نشان بین المللی کیفیت و فزونی صنایع دستی در سال 1397 و با عنایت به انتخاب و ارسال 12 اثر برای داوری مرحله نهایی به معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور، تعداد 11 اثر در 9 رشته مختلف صنایع دستی و هنرهای سنتی پیروز به کسب نشان بین المللی کیفیت و فزونی صنایع دستی شد.

او همچنین اضافه کرد: خلاقیت و نوآوری، اصالت، مرغوبیت و قابلیت عرضه در بازار از معیارهای اصلی داوری نشان بین المللی بوده است.

با توجه به پتانسیل ها و ظرفیت های این استان در حوزه صنایع دستی از جمله تنوع رشته و تعداد هنرمند و صنعتگر صنایع دستی، بالاترین آمار تعداد نشان بین المللی در سطح کشور به استان اصفهان تعلق دارد.

منبع: میراث آریا

به "11 اثر هنرمندان اصفهانی پیروز به کسب نشان بین المللی کیفیت از شورای جهانی صنایع دستی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "11 اثر هنرمندان اصفهانی پیروز به کسب نشان بین المللی کیفیت از شورای جهانی صنایع دستی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید