گوشی های هوشمند نسل جدید وان پلاس دارای نمایشگر های Fluid Displays خواهند بود

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی، گوشی های هوشمند و نسل جدید وان پلاس در راهند و قرار است این گوشی ها با نمایشگرهایی 90 هرتزی و Fluid Displays ارائه شوند.

گوشی های هوشمند نسل جدید وان پلاس دارای نمایشگر های Fluid Displays خواهند بود

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، گوشی وان پلاس 7T جدید دومین تلفن این شرکت است که دارای صفحه نمایش Fluid Displays است اما آخرین مورد نخواهد بود. در حقیقت ، بنیانگذار این شرکت کارل پی گفت که تمام تلفن های آینده وان پلاس با نمایشگر Fluid Displaysعرضه می شوند.

ویژگی اصلی پنل گوشی های جدید 90 هرتزی بودن است اما این همه ماجرا نیست. وان پلاس در سطح سخت افزار و نرم افزار نیز بهینه شده است به طوری که به لمس ها 38٪ سریعتر از تلفن های معمولی اندرویدی پاسخ می دهد. این شرکت همچنین با کوالکام همکاری کرده است تا اطمینان حاصل کند که این سخت افزار آماده پرش به سرعت جدیدتری است.

درواقع هرگاه سیستم به عملکرد بیشتری نیاز دارد توسط دستگاه تشخیص داده می شود و هسته های CPU را می شمارد تا مطمئن شود که UI صاف است.به بیانی ساده تر امکان کاهش عملکرد پردازنده در قبال رابط کاربری به پایین ترین حد ممکن می رسد.

نمایش Fluid در 7T از نوع امولد با پشتیبانی HDR10 پلاس و حداکثر میزان روشنایی 1000 نیت است. این یک پنل 1080p پلاس است. وان پلاس 7 پرو داراییک پنل QHD پلاس است. به نظر می رسد تعریف نمایشگر قدرتمند به مرور بین کاربران در حال تغییر است.

منبع: انتخاب

به "گوشی های هوشمند نسل جدید وان پلاس دارای نمایشگر های Fluid Displays خواهند بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گوشی های هوشمند نسل جدید وان پلاس دارای نمایشگر های Fluid Displays خواهند بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید