گل محمدی: مقابل تیمی سختکوش بازی داریم، نظری روی اتفاقات بازی پرسپولیس و سایپا ندارم

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی، سرمربی تیم پدیده مشهد می گوید نساجی مازندران نسبت به کیفیت بازی ای که ارائه می نماید، امتیازات کمی بدست آورده است.

گل محمدی: مقابل تیمی سختکوش بازی داریم، نظری روی اتفاقات بازی پرسپولیس و سایپا ندارم

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش در برابر نساجی قائمشهر اظهار کرد: یک بازی حساس را در پیش رو داریم. می دانیم مقابل تیمی سختکوش بازی داریم که نسبت به کیفیت بازیش امتیازات کمی گرفته است. امیدواریم بتوانیم پس از روزهای سختی که گذراندیم، در این بازی خانگی موفق باشیم.

وی اضافه نمود: باید از استاندار تشکر کنم که یاری زیادی با پدیده کرد تا مسائل حل گردد. از شهردار هم متشکرم که در روزهای حساس به ما یاری کرد، امیدواریم این روند ادامه داشته باشد و همه مسئولان برای اینکه راه را محکم ادامه دهیم، یاری نمایند. می توانیم روزهای شیرینی را برای فوتبال و مردم مشهد رقم بزنیم.

سرمربی پدیده گفت: مباحث مالی در هفته های اخیر تمرکز تیم را به هم زده بود اما امروز از نظر روحی روانی آماده ایم . در چند روز گذشته اتفاقات خوبی افتاد و بخشی از مسائل حل شده است. با قول مسئولان سایر مسائل هم حل می گردد. امیدوارم در بازی فردا طرفداران نیز در کنارمان باشند. با بازیکنانم هم که صحبت کردم، همه معتقدند این سه امتیاز را باید برای طرفداران بگیریم.

گل محمدی توضیح داد: هرچه طرفدار بیشتر باشد، انگیزه بیشتری می گیریم. امیدوارم بیایند و حمایت نمایند، خیلی به حضورشان احتیاج داریم. دیدار با نساجی از جمله مسابقاتی است که شرایط حساسی دارد. امیدوارم با یک تفکر جمعی و حمایتی خوب از سوی طرفداران برنده باشیم.

وی در خصوص کیفیت چمن استادیوم امام رضا(ع) گفت: در هفته های اخیر شرایط بهتر شده و با توجه به بارشی که داشتیم، ان شاءالله به کیفیت مطلوبی رسیده باشد. در این تعطیلات هم قرار است دوباره به سازی چمن استادیوم امام رضا انجام گردد. احتیاج به تمرین در استادیوم امام رضا نیز داریم، مثل تیم مهمان فقط در این زمین اجازه بازی داریم و حداقل کاش بتوانیم یک جلسه تمرین در هفته روی این زمین داشته باشیم.

گل محمدی در خصوص حضور پرسپولیس در فینال و شانس این تیم برای قهرمانی گفت: پرسپولیس شانس زیادی برای قهرمانی دارد. شانس بزرگ این تیم برگزاری بازی برگشت در تهران است. ان شاءالله روز شنبه به شکلی نتیجه رقم بخورد که پرسپولیس کار را در تهران و در کنار طرفدارانش تمام کند.

وی در خصوص درگیری میان دایی و برخی افراد پس از دیدار پرسپولیس و سایپا گفت: روی این اتفاق صحبتی ندارم، اما بیشتر این اتفاقات روی شلوغی و بی نظمی است که پس از بازی در استادیوم ها وجود دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "گل محمدی: مقابل تیمی سختکوش بازی داریم، نظری روی اتفاقات بازی پرسپولیس و سایپا ندارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: مقابل تیمی سختکوش بازی داریم، نظری روی اتفاقات بازی پرسپولیس و سایپا ندارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید