گل به خودی استیلی به تیم ملی امید، مجیدی با دستور تاج ادامه می دهد

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی، مدیر تیم ملی امید در فاصله کوتاه تا آغاز انتخابی المپیک، کماکان به دنبال تغییر در کادرفنی این تیم است اما در فاصله سه ماه تا آغاز این مسابقات، کم تر مجموعه ای اقدام به تعویض مربیان می نماید.

گل به خودی استیلی به تیم ملی امید، مجیدی با دستور تاج ادامه می دهد

به گزارش، تیم ملی امید در مرحله گروهی انتخابی فوتبال المپیک با تیم های ازبکستان، کره جنوبی و چین هم گروه شد تا بعضی ها این گروه را به عنوان گروه مرگ نام گذاری نمایند.

در کنار گروه دشواری که برای تیم ملی ایران از قرعه ها خارج شده، اختلافات زیادی در بین کادرفنی و مدیریت تیم ملی ریشه دوانده است و با وجود فاصله کوتاه تا این مسابقات، هر کسی ساز خودش را می زند.

این اختلافات زمانی عیان شد که تیم ملی امید در ازبکستان دو بار مقابل این تیم بازنده شد و در مجموع 5 بار دروازه تیم ملی باز شد تا مجیدی با مصاحبه ای تند و تیز، به دخالت بعضی ها در انتخاب بازیکنانش اشاره نمود؛ اتفاقی که او باید زودتر از این ها و زمانی که تیم ملی مسابقه نداده بود، آن را اعلام می کرد.

با بازگشت کاروان تیم ملی از ازبکستان، پروژه تعویض سرمربی تیم ملی امید از سوی حمید استیلی و بعضی از اعضای کمیته فنی فدراسیون فوتبال کلید خورد که این اتفاق با مخالفت مهدی تاج همراه بود.

این درخواست در همان روزهای اولیه توسط مهدی تاج به دلایل عدیده ای رد شد تا مجیدی به وعده خودش عمل کند و برای یافتن بازیکنان جدید در استادیوم ها و در هنگام بازی های لیگ برتر حضور یابد.

با این وجود، حمید استیلی بعد از معین قرعه تیم ملی فوتبال یک بار دیگربه طور تلویحی اختلافات در تیم ملی را تایید نموده و گفته که کمیته فنی درباره ادامه فعالیت مجیدی تصمیم گیری می نماید و شاید مجیدی روی نیمکت تیم ملی ایران نباشد.

اظهارات او در حالی که خودش هم عضوی از کمیته فنی فدراسیون فوتبال است، نشان از حمایت جدی مجیدی برای کنار رفتن مجیدی دارد؛ در حالی که او در فاصله سه ماه تا آغاز این مسابقات باید تکلیف خودش و تیم را معین کند چرا که دیگر زمانی برای از دست دادن نیست.

تغییرات روی نیمکت تیم ملی در فاصله کم تر از سه ماه، ضربه مهلکی به این تیم است تا اندک شانس ایران برای رسیدن به المپیک هم از بین برود. این موضوع همان دلیلی است که تاج با قطع همکاری کردن با مجیدی مخالفت نموده و مجیدی هم این روزها با جدیت بیش تری نسبت به گذشته کارش را دنبال می نماید.

او همانند سه ماه قبل تاکید نموده که این تیم را به المپیک می برد؛ اتفاقی که عملی کردن آن همانند رویا برای ایرانی هاست و اگر اجرایی نشود، هیچ توجیه دیگری از مجیدی قابل قبول نیست.

در فاصله سه ماه تا آغاز مسابقات انتخابی المپیک، بهتر است کادر مدیریتی تیم ملی امید حرفه ای تر عمل کند و اختلافات بین مدیریت و مربیان به بازیکنان هم سرایت نکند.

منبع:ایسنا

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "گل به خودی استیلی به تیم ملی امید، مجیدی با دستور تاج ادامه می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل به خودی استیلی به تیم ملی امید، مجیدی با دستور تاج ادامه می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید