گزارش دیدار نایجل فاراژ رهبر حزب برگزیت با ترامپ

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی، نایجل فاراژ پس از دیدار خود با دونالد ترامپ در صفحه توئیترش نوشت: دیدار خوبی با رئیس جمهور ترامپ داشتم. او واقعا به برگزیت باور دارد و از سفرش به لندن بسیار لذت برده است.

گزارش دیدار نایجل فاراژ رهبر حزب برگزیت با ترامپ

نایجل فاراژ، رهبر حزب برگزیت بریتانیا می گوید روز سه شنبه دیدار خوبی با دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا داشته است.

رئیس جمهوری ایالات متحده پیش از این از نایجل فاراژ به عنوان دوست خود یاد کرده بود.

نایجل فاراژ که یکی از رهبران کارزار ترک اتحادیه اروپا در جریان همه پرسی سال 2016 بریتانیا بود پس از پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آن سال یکی از اولین اتباع بریتانیا بود که با رئیس جمهور منتخب آمریکا در نیویورک دیدار کرد.

نایجل فاراژ پس از دیدار روز سه شنبه خود با دونالد ترامپ در صفحه توئیترش نوشت: دیدار خوبی با رئیس جمهور ترامپ داشتم. او واقعا به برکسیت باور دارد و از سفرش به لندن بسیار لذت برده است.

رهبر حزب برگزیت همچنین خاطرنشان کرد که رئیس جمهوری ایالات متحده نگران مدت زمانی است که اجرای برگزیت به طول انجامیده است.

دونالد ترامپ در مصاحبه هفته گذشته خود با روزنامه ساندی تایمز از نایجل فاراژ به عنوان فردی بسیار باهوش یاد کرده بود. دیدار روز سه شنبه دونالد ترامپ با نایجل فاراژ پس از نشست خبری مشترک رئیس جمهوری آمریکا با ترزا می، نخست وزیر بریتانیا انجام شد.

بنا به گزارش ها علاوه بر نایجل فاراژ دو عضو حزب محافظه کار بریتانیا که حامی برگزیت هستند نیز با دونالد ترامپ دیدار کرده اند.

منبع: همشهری آنلاین

به "گزارش دیدار نایجل فاراژ رهبر حزب برگزیت با ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش دیدار نایجل فاراژ رهبر حزب برگزیت با ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید