کاروالیال: باید جلوی پیش زمینه های فکری داوران درباره طارمی را بگیریم

سرمربی ریوآوه نسبت به پیش زمینه فکری داوران پرتغالی درباره مهدی طارمی واکنش نشان داد.

کاروالیال: باید جلوی پیش زمینه های فکری داوران درباره طارمی را بگیریم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روزنامه Abola پرتغال، کارلوس کاروالیاس پس از شکست 2 بر ریوآوه برابر براگا در هفته دوازدهم لیگ برتر پرتغال گفت: بازیکنانم در این بازی خوب بودند اما با از دست دادن اعتماد به نفس خود در نهایت شکست خوردند. در نیمه دوم دو فرصت عالی برای گلزنی داشتیم اما تیم براگا با استفاده از موقعیت های گلزنی توانست به پیروزی 2 بر صفر دست یابد.

سرمربی تیم ریوآوه درباره مهدی طارمی نیز گفت: باید با مهدی طارمی صحبت کنم. احساس می کنم داوران پیش زمینه فکری درباره او در دریافت پنالتی با به زمین انداختن خود دارند. در طول فصل جاری دو بار او را به دلیل مصدومیت های پیش آمده از دست دادیم که برای ما گران تمام شد. 2 ماه و نیم بدون مهدی طارمی شرایط خطرناکی برای خط حمله ریوآوه ایجاد کرد. او تاکنون در چندین تیم شجاع بازی کرده است و نمی خواهد با انداختن خود روی زمین برای ریوآوه فقط پنالتی بگیرد.

کاروالیال افزود: مهدی طارمی پنالتی به ثمر نرسانده و از زمان ورود به فوتبال پرتغال بازیکنی شجاع بوده است. در بازی برابر اسپورتینگ 3 پنالتی گرفت که توسط کمک داور ویدئویی تایید شدند و ساخته او نبودند. در یکی از همین حرکت ها مصدوم شد و یک ماه او را از دست دادیم. این مصدومیت یک بار دیگر نیز در یکی از همین حرکت ها به دست آمد. مسئله مهم این است که با بررسی تمامی شرایط ایجاد شده پیش زمینه های فکری دیگران را حذف کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کاروالیال: باید جلوی پیش زمینه های فکری داوران درباره طارمی را بگیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاروالیال: باید جلوی پیش زمینه های فکری داوران درباره طارمی را بگیریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید