پیگیری وضعیت درمانی کودک آسیب دیده در باشگاه خصوصی سنگ نوردی

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی، مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان از پیگیری ویژه این اداره کل در مورد رخ دادن حادثه ای برای کودک هشت ساله در یک باشگاه خصوصی سنگ نوردی خبر داد.

پیگیری وضعیت درمانی کودک آسیب دیده در باشگاه خصوصی سنگ نوردی

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، آرمان غیاثی اصفهانی، کودک هشت ساله در اثر سهل انگاری مسئولان یک باشگاه خصوصی از بلندی سقوط کرد و دچار ضایعه شد.

سلطان حسینی، مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان که در بیمارستان بستری شدن این کودک حضور داشت، در این خصوص گفت: متاسفانه این کودک هشت ساله به دلیل سهل انگاری مسئولان یک باشگاه خصوصی سنگ نوردی دچار حادثه شده و تحت مراقبت های ویژه است.

وی افزود: وقتی ما از این موضوع مطلع شدیم با اولویت موضوع درمانی این کودک بلافاصله در تماس با خانم دکتر چنگیز، رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و دکتر رضوانی رئیس بیمارستان محل بستری این کودک در جریان وضعیت درمانی آرمان غیاثی قرار گرفتیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان با بیان اینکه همه تلاش خود را برای درمان این نونهال هشت ساله انجام می دهیم به پیگیری ویژه وزیر ورزش و جوانان اشاره کرد و افزود: دکتر سلطانی فر از اولین لحظه ای که از این حادثه باخبر شد پیگیر وضعیت این نونهال بود و لحظه به لحظه روند رسیدگی را دنبال می کرد. وزیر ورزش و جوانان همچنین در تماس تلفنی با پدر آرمان غیاثی، در جریان وضعیت او قرار گرفت و قول پیگیری وضعیت درمانی و نیز برخورد جدی با مسببان این حادثه را داد.

وی افزود: وزیر ورزش و جوانان همچنین دستورات ویژه برای پیگیری امور مربوط به این کودک را صادر کرد و شخصا پیگیر این موضوع است.

سلطان حسینی همچنین از تشکیل پرونده قضایی برای این حادثه خبر داد و گفت: نیروی انتظامی گزارش کاملی از این حادثه تهیه کرده و پرونده ای در مرجع قضایی استان اصفهان تشکیل شده است، ما هم بخش حقوقی اداره کل را مسوول کردیم به دقت پیگیر این موضوع باشد تا با مسببان برخورد قانونی صورت گیرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان در سرانجام تاکید کرد که رسیدگی به تخلفات باشگاه خصوصی با شدت بیشتری ادامه خواهد داشت تا از بروز حوادث مشابه جلوگیری شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پیگیری وضعیت درمانی کودک آسیب دیده در باشگاه خصوصی سنگ نوردی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیگیری وضعیت درمانی کودک آسیب دیده در باشگاه خصوصی سنگ نوردی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید