پلمپ واحدهای اقامتی غیرمجاز در ماکو

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی، رئیس میراث فرهنگی شهرستان ماکو گفت: تعدادی از واحدهای اقامتی غیرمجاز در شهرستان ماکو پلمپ شدند.

پلمپ واحدهای اقامتی غیرمجاز در ماکو

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان آذربایجان غربی، علی خورابلو با اعلام این خبر گفت: پیرو دستورالعمل های صادره از سوی سازمان و تاکید مدیرکل استان مبنی بر پیاده کردن ضوابط حاکم بر تاسیسات گردشگری، برخورد با واحدهای متخلف اقامتی در دستور کار قرار گرفته است.

او با اشاره به همکاری های نزدیک این اداره با معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد ماکو و پلیس اماکن عمومی شهرستان ماکو در نظارت بر تاسیسات گردشگری اضافه نمود: با وجود اخطارهای مکرر به واحدهای غیرمجاز اقامتی برای طی فرایند اخذ مجوزهای لازم برای فعالیت گردشگری، متاسفانه هیچ یک از آن ها اقدامی در این جهت انجام ندادند و به صورت غیرقانونی اقدام به پذیرش و اسکان مسافر می کردند.

او توضیح داد: به منظور حفظ امنیت جانی و اخلاقی مسافران و گردشگران، اکیپ تلفیقی کارشناسان دستگاه های یاد شده برابر آیین نامه مصوب هیات وزیران مبادرت به اقدام کردند.

خورابلو گفت: به همین دلیل به دو واحد اقامتی غیرمجاز برای بار دوم اخطار کتبی داده شد تا در اسرع وقت نسبت به اخذ مجوز اقدام کنند، همچنین سه واحد فاقد شرایط لازم نیز پلمپ شدند.

منبع: میراث آریا

به "پلمپ واحدهای اقامتی غیرمجاز در ماکو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلمپ واحدهای اقامتی غیرمجاز در ماکو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید