پشت پرده کدهای فرهاد مجیدی: کاپیتانی که تیام را از استقلال جدا کرد

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی، کسی که در زمین از کورس های سرعتی عقب می افتد اما در بیرون از زمین با دسیسه های مختلف سرعت به خرج داده و در انتقال و جدایی دو بازیکن مهم و کلیدی استقلال نقش مهمی داشته.

پشت پرده کدهای فرهاد مجیدی: کاپیتانی که تیام را از استقلال جدا کرد

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی ، فرهاد مجیدی از شایعاتی که درباره مربیگری اش در استقلال مطرح می گردد، گله دارد. او این شایعات را دسیسه یکی از بازیکنان استقلال می داند و برای کد دادن به دو نکته در پست اینستاگرام خود اشاره می نماید، اول کند بودن آن بازیکن و سپس دخالت او در انتقال دو بازیکن کلیدی استقلال. بازخوانی گزارش چندی پیش ایران ورزشی به شفاف شدن کدهای فرهاد مجیدی یاری می نماید، اینکه چه کسی در جدایی تیام نقش داشته است. این گزارش 7 مرداد در سایت ایران ورزشی منتشر گردیده: تغییر مدیر برنامه با وعده قراردادی تازه در لیگ امارات یا قطر به تیام، پیشنهاد یکی از کاپیتان های استقلال است، پیشنهادی که استقلال را با چالش بزرگ جدایی تیام روبرو نموده. شاید بدون این دخالت بیجا و عجیب هم تیام تصمیم به جدایی از استقلال می گرفت اما تغییر مدیر برنامه و پیشنهادی که رقمش در شایعات دو میلیون دلار عنوان گردیده، تیام را به نتیجه قطعی برای جدایی رساند. استقلال با جدایی تیام روزهای سیاهی را در نقل و انتقالات تجربه کرد اما پشت پرده این انتقال یکی از کاپیتان ها نقش اول را بازی می کرد و در تمام روزهای اخیر او بود که می دانست تغییر مدیر برنامه و پیشنهادهای تیام چه روندی را طی می نماید.

متن کامل گزارش ایران ورزشی: ◀️ نقش اول در جدایی تیام: یکی از کاپیتان های استقلال

پست فرهاد مجیدی در اینستاگرام را بخوانید: اخلاق من را همه شما می شناسید. نه اهل مصاحبه های روزانه و هفتگی هستم و نه اهل واکنش نشان دادن به هر خبر بی اساسی اما این روزها در تیم استقلال شیطنت هایی در حال رخ دادن است که باید درباره اش گفت.

از روزی که فوتبال را کنار گذاشتم بارها از سوی وزارت ورزش و مدیران و مسئولان مختلف به من پیشنهاد همکاری داده اند. در چند وقت اخیر هم صحبتهایی در این مورد انجام گردیده که هیچ ارتباطی با موضوع مربیگری در تیم بزرگسالان استقلال نداشته اما هر روز شایعاتی در این مورد منتشر می گردد.

دیروز آقای امیرحسین فتحی این خبر را تکذیب کردند اما دوباره امروز شیطنت هایی صورت می گیرد. آقای شفر هم که در سفر هستند، پس این وسط چه کسانی خبرسازی می نمایند؟ متاسفانه عوامل رسانه ای فردی که عمر حضورش در استقلال بیش از یک فصل نبوده، دیروز در یک روزنامه تیتر می زنند که فرهاد مجیدی همراه کاناوارو در استقلال با این خبر دروغ می خواهند به سرمربی استقلال القا نمایند که اگر مجیدی بیاید، او قصد دارد کاناوارو را جایگزین شما کند! از سوی دیگر این خط را در داخل تیم هم یک نفر دنبال می نماید. کسی که در زمین از کورس های سرعتی عقب می افتد اما در بیرون از زمین با دسیسه های مختلف سرعت به خرج داده و در انتقال و جدایی دو بازیکن مهم و کلیدی استقلال نقش مهمی داشته و حتی به جای آنها سفارش جذب یک بازیکن مصدوم را داده است! اگر این شیطنت ها ادامه یابد با جزئیات بیشتری درباره این موارد صحبت خواهم کرد. خطاب به طرفداران عزیز استقلال صریح و شفاف دو نکته را بگویم. اول اینکه درباره حضور در کادرفنی استقلال تصیمی ندارم و در این مورد پیشنهادی هم نگردیده است. دوم اینکه وحشت این افراد از بازگشت کسی مثل من، برچیده شدن بساط رفتارهای موذیانه، منفعت طلبی ها و بازیهای کثیفشان است. خاتمه من به تیم محبوبم برمی گردم و به یاری طرفداران عزیز یک تیم ایده آل خواهیم ساخت اما در شرایط فعلی استقلال و سرمربی این تیم به آرامش احتیاج دارند. سهم خواهی ها را کنار بگذارید و به استقلال، یکی از معدود دلخوشی های زندگی این مردم رحم کنید.

منبع: ایران ورزشی

به "پشت پرده کدهای فرهاد مجیدی: کاپیتانی که تیام را از استقلال جدا کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پشت پرده کدهای فرهاد مجیدی: کاپیتانی که تیام را از استقلال جدا کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید