پرسپولیس دنبال زمین تمرین

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی، باشگاه پرسپولیس به زودی با یکی از مجموعه های خیریه عمل، پژوهشگاه نفت و زمین شماره 2 آزادی قرارداد امضا می نماید تا قرمزها بتوانند از هفته آینده آنجا تمرین نمایند.

پرسپولیس دنبال زمین تمرین

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی ، کیفیت پایین چمن استادیوم شهید کاظمی باعث شده کادر فنی پرسپولیس خواستار تغییر مکان تمرین این تیم گردد. برانکو ایوانکوویچ که چهارمین فصل حضور خود در جمع سرخپوشان را پشت سر می گذارد بار دیگر با مشکل برگزاری محل تمرینات این تیم در پاییز و زمستان روبرو شده است.

مرد کروات معتقد است چمن استادیوم محل تمرین پرسپولیس در فصول سرد سال برای تمرین کردن خوب نیست. از این رو از مدیران باشگاه خواسته بود فکری اساسی به حال این موضوع نمایند که البته این مشکل هنوز رفع نشده است. تنها خواسته برانکو این است که تیمش را در زمینی مناسب که چمن آن کوتاه و یکدست باشد تمرین دهد تا حداقل به تعداد مصدومان پرسپولیس اضافه نگردد.

مسئولان باشگاه پرسپولیس هم که بودجه لازم را برای تعمیر اساسی زیرساخت های چمن استادیوم کاظمی ندارند، برای ادامه تمرینات این فصل به فکر اجاره یکی از زمین های مرغوب در شهر تهران افتاده اند. این باشگاه قرار است به زودی با یکی از مجموعه های خیریه عمل، پژوهشگاه نفت و زمین شماره 2 آزادی قرارداد امضا کند تا قرمزها بتوانند از هفته آینده آنجا تمرین نمایند.

2 – 350

منبع: ایران ورزشی

به "پرسپولیس دنبال زمین تمرین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس دنبال زمین تمرین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید