والورده: 4 تیم واقعا مدعی در گروه داریم

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی ، ارنستو والورده، مربی بارسلونا گفته که تیمش در لیگ قهرمانان مقابل رقیبان قدرتمندی بازی خواهد نمود و هر تیم در این گروه مدعی خواهد بود. بارسلونا با تاتنهام، اینتر و پی اس و آیندهوون همگروه گردیده است.

والورده: 4 تیم واقعا مدعی در گروه داریم

بارسا که پنج بار فاتح لیگ قهرمانان گردیده است، به دنبال نخستین قهرمانی اش پس از سال 2015 است. آنها فصل گذشته در مرحله یک چهارم نهایی از دور رقابت ها کنار رفتند. والورده گفت که تیمش برای صعود به مرحله حذفی، با چالش های متفاوتی روبه رو است: این گروه قدرتمندی است. این تیم ها همیشه در این مرحله از رقابت ها قدرتمند هستند. البته گروه جذابی هم هست، چرا که تیم ها سبک های مختلفی برای بازی دارند و چهار باشگاه واقعا مدعی در این گروه وجود دارد. اینتر به لیگ قهرمانان برگشته و بی صبرانه منتظر نمایش درخشان در این رقابت ها است. پی اس و هم فان بومل (بازیکن سابق بارسلونا) را به عنوان مربی دارد و او کسی است که خیلی خوب می شناسیم. تاتنهام هم با پوچتینو بازیکنان خیلی خوبی دارد. این گروهی است که بی تردید درباره اش صحبت های زیادی خواهد شد.

هری کین، مهاجم تاتنهام هم از اینکه تیمش مقابل تیم های بزرگ دیگری در سطح اروپا قرار گرفته خوشحال است. تیم موریسیو پوچتینو فصل پیش قدرت خود را با صدرنشینی در گروهی به رخ کشید که رئال مادرید و بوروسیا دورتموند هم در آن حضور داشتند. کین مشتاقانه منتظر این فصل از لیگ قهرمانان است: این قرعه درخشانی است. ما در استادیوم های مشهوری مانند نوکمپ و سن سیرو بازی خواهیم کرد. این قرعه واقعا خوب است، قرعه ای که می توان از آن لذت برد.

ما در فصل گذشته به همه نشان دادیم که می توانیم در این سطح رقابت کنیم، به ویژه اگر به بازی های ما مقابل رئال مادرید نگاه کنید می توانید این را ببینید. رئال مادرید تیمی است که فصل پیش قهرمان مسابقات شد.

بارسا آزمون متفاوتی برای ماست اما در نوکمپ، مقابل برخی از بهترین بازیکنان جهان بازی خواهیم کرد. بازی در چنین دیدارهایی رویایی است. شما می خواهید در بازی های بزرگ و مقابل بهترین بازیکنان به میدان بروید. این قرعه به ما این فرصت را می دهد که بار دیگر، خود را مقابل بهترین ها محک بزنیم.

پی اس و هم رقیب سختی خواهد بود. آنها در هلند تیمی بسیار بزرگ هستند. اینتر هم همینطور و این تیم سابقه درخشانی دارد. این قرعه بسیار جذابی است.

خاویر زانتی، معاون رییس باشگاه اینتر هم با نظر والورده موافق است. تیم او توانست در آخرین هفته فصل پیش رقابت های سری آ مجوز حضور در لیگ قهرمانان این فصل را کسب کند. این مدیر آرژانتینی گفته که انتظار داشت قرعه آسان تری نصیب تیمش گردد: ما در گروه سختی هستیم. انتظار نداشتیم کار تا این حد سخت گردد اما ما فرصت لازم را خواهیم داشت که برای هر دیدار، به بهترین شکل ممکن آماده شویم.

بارسلونا تنها مسی نیست. آنها بازیکنان بسیاری دارند که می توانند با یک حرکت تکنیکی، روند بازی را به کلی تغییر دهند. رویارویی با چنین تیم هایی تنها به سود ما خواهد بود و کمک خواهد نمود که پیشرفت کنیم و استانداردهای خود را بالا ببریم.

دله آلی هم گفت: این هم یک فصل سخت دیگر از لیگ قهرمانان خواهد بود اما ما مشتاقانه منتظر این مسابقات هستیم. ما منتظر چالش هایی هستیم که مقابل برخی از بهترین تیم های جهان تجربه خواهیم کرد.

ما ذوق زده ایم و البته با اعتماد به نفس، به ویژه پس از فصل گذشته لیگ قهرمانان. ما در آن زمان هم گروه خیلی سختی داشتیم ولی در نهایت در گروه اول شدیم. به همین دلیل ما منتظر آغاز این فصل از مسابقات هستیم.

منبع: ایران ورزشی

به "والورده: 4 تیم واقعا مدعی در گروه داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "والورده: 4 تیم واقعا مدعی در گروه داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید