محلات شهر تیران و کرون با کمبود فضای سبز روبرو است

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی، امین شکرزاده بعدازظهر چهارشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: رویکرد اصلی شهرداری تیران و کرون، رسیدگی به زیبایی و المان های شهری است.

محلات شهر تیران و کرون با کمبود فضای سبز روبرو است

وی با اشاره به اینکه روزانه 20 تن زباله جمع آوری می کنیم و 33هزار متر مربع در روز نظافت شهری صورت می گیرد، ادامه داد: به زودی دو پارک با درختان مقام به خشکسالی در تیران احداث می گردد.

شهرداری تیران و کرون ابراز داشت: ایجاد فضاهای بازی استاندارد و جایگزینی آن با اسباب بازی های غیر استاندارد و فلزی از دیگر رویکردهای شهرداری تیران است.

وی بیان داشت: ساماندهی تابلوهای شهری، اصلاح وتعویض سرعت گیرهای پلاستیکی و جایگزینی طرح استاندارد آن از دیگر اقدامات شهرداری تیران و کرون است.

شکرزاده با اشاره به اینکه سرانه فضای سبز در شهر تیران و کرون به زیر 10 متر می رسد که بدنبال افزایش این سرانه هستیم، گفت: به دنبال ایجاد زیرساخت هایی برای جذب سرمایه گذار و استفاده از توان بخش خصوصی در حوزه مسائل شهری هستیم.

ایجاد باغ بانوان در تیران و کرون در دستور کار است

وی وجود درب های سنگی در تیران را جزو المان ها و نمادهای گردشگری در تیران و کرون برشمرد و اضافه نمود: ایجاد باغ بانوان که یکی از مطالبات اصلی شهروندان تیران و کرون بود را در دستور کار قرار دادیم و به زودی این باغ برای بهره مندی مردم به بهره برداری می رسد.

شهردار تیران و کرون اضافه نمود: ایجاد ستاد باز آفرینی شهری و ساماندهی جاده تیران به رضوانشهر که یکی از جاده های خطرناک و پر تصادف بود از دیگر مواردی است که در دستورکار شهرداری تیران قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه مسائل بهداشتی فراوانی در کشتارگاه های شهر تیران داشتیم، توضیح داد: با همکاری دامپزشکی توانستیم مسائلی که در این زمینه وجود داشت را رفع کنیم و این کشتارگاه ها به شرایط مطلوب رسید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "محلات شهر تیران و کرون با کمبود فضای سبز روبرو است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محلات شهر تیران و کرون با کمبود فضای سبز روبرو است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید