قرعه سخت تکواندوکاران در بازی های هنرهای رزمی

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزشهای رزمی، دومین دوره مسابقات هنرهای رزمی 2019 در دو بخش پومسه و کیوروگی (تیمی مشترک)، از ساعت 6 صبح (به وقت تهران) فردا یکشنبه در چونگجو کره جنوبی شروع می گردد و به مدت 3 روز ادامه خواهد داشت.

قرعه سخت تکواندوکاران در بازی های هنرهای رزمی

مراسم قرعه کشی این دوره از رقابت ها امروز انجام شد و بر همین اساس تیم ملی تکواندو کشورمان با تیم های کره جنوبی و چین تایپه در گروه دوم نهاده شد و در گروه اول نیز تیم های مراکش، روسیه و ترکیه با یکدیگر به مبارزه می پردازند.

دو تیم برتر هر گروه به مرحله نیمه نهایی راه پیدا می نمایند و قرعه نیمه نهایی براساس نتایج مرحله گروهی هر تیم معین می گردد. ساعت 6:30 روز دوشنبه 11 شهریور ماه تیم اول گروه A با تیم دوم گروه دوم و تیم دوم گروه A با تیم اول گروه دوم برای رسیدن به مرحله فینال مسابقه می دهند. دیدارهای فینال نیز از ساعت 10:40 پیگیری می گردد.

امیرمحمد بخشی، عرفان ناظمی، کیمیا همتی و کیمیا علیزاده ترکیب تیم ایران در این رویداد را تشکیل می دهند. تیم اول مستقیماً در مسابقات تیمی بازی های المپیک 2020 توکیو که به صورت آزمایشی برگزار می گردد، حضور پیدا می نماید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "قرعه سخت تکواندوکاران در بازی های هنرهای رزمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرعه سخت تکواندوکاران در بازی های هنرهای رزمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید