فرهنگ حضور سرمایه گذاران ورزشی در اسلامشهر گسترش پیدا نموده است

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی، قدیر آرمیان بعد از ظهر چهارشنبه در مراسم افتتاحیه مجموعه ورزشی در شهرستان اسلامشهر که با حضور رضا گل محمدی، مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران و مسعود مرسلپور، فرماندار این شهرستان برگزار گردید طی سخنانی گفت: افتتاح یک مجموعه ورزشی موجبات سلامتی جسم و روح انسان ها را فراهم و اوقات فراغت هزاران مردم این شهرستان و منطقه را هم پر خواهد نمود.

فرهنگ حضور سرمایه گذاران ورزشی در اسلامشهر گسترش پیدا نموده است

وی اضافه نمود : خوشبختانه فرهنگ حضور بخش خصوصی در عرصه ورزش گسترش یافته و اشتیاق بخش خصوصی را در امر توسعه فضاهای ورزشی شاهد هستیم که این امر حاکی از توجه مردم به ورزش است و اینکه وقت می گذارند و سرمایه گذاری می نمایند باید مورد حمایت قرار بگیرد.

آرمیان در ادامه گفت: ما باید فضا را به گونه ای مدیریت کنیم که بخش خصوصی برای حضور در ورزش و سرمایه گذاری در حوزه ورزش احساس امنیت کند چرا که هر چه قدر ورزش به سمت خصوصی شدن سوق پیدا کند شاهد حضور روز افزون مردم در این عرصه خواهیم بود.

رییس اداره ورزش و جوانان اسلامشهر ضمن تقدیر از حضور و توجه مسولین استان تهران و فرماندار و دیگر مسئولین شهرستانی بیان داشت: این پروژه از سال 91 به وسیله بخش خصوصی و مشارکت اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و دریافت وام به وسیله بانک در زمینی به مساحت 735 متر در دو طبقه شامل استخر ، سونا و سالن بدنسازی و ایروبیک احداث شده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "فرهنگ حضور سرمایه گذاران ورزشی در اسلامشهر گسترش پیدا نموده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرهنگ حضور سرمایه گذاران ورزشی در اسلامشهر گسترش پیدا نموده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید