فدراسیونی مستقل با دریافتی دو و نیم میلیون دلاری از وزارت ورزش!

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی، اینکه فدراسیون فوتبال مستقل است و قوانین مجلس و به خصوص قانون منع به کارگیری بازنشستگان شامل حال این فدراسیون نمی گردد، داستانی است که طی روزهای گذشته موافقان و مخالفان زیادی داشته است اما...

فدراسیونی مستقل با دریافتی دو و نیم میلیون دلاری از وزارت ورزش!

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی ، اکبر منتشلو ، قانونی در مجلس شورای اسلامی تصویب می گردد و بلافاصله شاهد واکنش های عجیب و غریب مسئولان در پست ها و مسئولیت های مختلف بودیم. در این بین فدراسیون فوتبال ایران هم با ادعای مستقل بودن، در برابر قانون مصوب مجلس قد علم می نماید و البته تهدید پنهان در صحبت های افراد مختلف فدراسیون فوتبال به خصوص مهدی تاج، در خصوص تعلیق فوتبال در سالهای گذشته نیز داستان عجیبی است.

طی روزهای گذشته بحث های مختلف در باره مستقل بودن یا نبودن فدراسیون فوتبال وجود داشت و موافقان و مخالفان زیادی در این باره صحبت کردند. اما روز گذشته صحبت های تاج در خصوص مسائل مالی آماده سازی تیم ملی باعث شد سوء تفاهمی به وجود بیاید و این طور عنوان گردد که به کارلوس کی روش برای راهنمایی تیم ملی تا جام ملت های آسیا دو و نیم میلیون دلار پرداخت می گردد.

فدراسیون فوتبال خیلی زود به این سوء تفاهم واکنش نشان داد و در اطلاعیه ای اظهار داشت: با توجه به برخی برداشت های نادرست از اظهارات رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص هزینه های تیم ملی و یاری وزارت ورزش و جوانان در تامین بخشی از هزینه ها به اطلاع می رساند که در اظهارات روز گذشته ریاست فدراسیون فوتبال به هزینه های مورد احتیاج جهت آماده سازی تیم ملی فوتبال ایران به منظور حضور در جام ملت های آسیا اشاره شد که این هزینه ها در حدود مبلغ 5 میلیون و هشتصد هزار دلار تخمین زده می گردد. همچنین اعلام گشت با قول مساعدت مسئولان وزارت ورزش و جوانان و دولت، مبلغ دو میلیون و پانصد هزار دلار از این هزینه ها تامین خواهد شد.

اطلاعیه فدراسیون فوتبال کاملاً درست بود و سوء برداشتی از صحبت های تاج گردیده بود، اما برداشت و استنباط درست دیگری از صحبت های تاج می توان کرد که قطعاً مواضع مسئولان و به خصوص رییس فدراسیون فوتبال در روزهای گذشته در خصوص مستقل بودن فدراسیون فوتبال و قدعلم کردن در برابر قانون منع به کارگیری بازنشستگان را زیرسوال می برد. اطلاعیه فدراسیون فوتبال صراحتاً به دریافت پول از وزارت ورزش اشاره می نماید و البته انتظار دارند مبلغ باقی مانده هم از طرف وزرات ورزش تامین گردد. در این صورت چطور می توان مدعی شد که فدراسیون فوتبال مستقل بوده و قوانین مجلس شامل این فدراسیون نمی گردد؟ این برداشت درستی است که باید از صحبت های تاج و اطلاعیه فدراسیون فوتبال داشته باشیم.

1-1

منبع: ایران ورزشی

به "فدراسیونی مستقل با دریافتی دو و نیم میلیون دلاری از وزارت ورزش!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فدراسیونی مستقل با دریافتی دو و نیم میلیون دلاری از وزارت ورزش!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید