ظرفیت خوابگاهی در این دانشگاه محدود است، در تلاشیم اغلب تقاضای خوابگاه دانشجویان را پاسخ دهیم

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی، رییس دانشگاه شهید بهشتی با اشاره به آمادگی این دانشگاه برای پذیرش دانشجویان خوابگاهی در آستانه سال تحصیلی جدید، گفت: ما در دفترچه کنکور به داوطلبان حضور در دانشگاه شهید بهشتی اعلام کردیم که ظرفیت خوابگاهی در این دانشگاه محدود است و تعهدی برای خوابگاه دانشجویان نداریم.

ظرفیت خوابگاهی در این دانشگاه محدود است، در تلاشیم اغلب تقاضای خوابگاه دانشجویان را پاسخ دهیم

دکتر حسن صدوق در گفت و گو با وبلاگ خبری تحلیلی ضمن بیان این مطلب با اشاره به برنامه دانشگاه شهید بهشتی برای بازسازی و تجهیز خوابگاه های دانشجویی، اظهار کرد: ما در تابستان امسال یک خوابگاه با ظرفیت هزار نفر برای اسکان دانشجویانی که متقاضی حضور در خوابگاه بودند، در نظر گرفتیم تا این دانشجویان بتوانند با اسکان در این خوابگاه ها فعالیت های تحقیقاتی و پژوهشی خود را انجام دهند.

وی در ادامه با بیان اینکه حدود 5500 نفر ظرفیت خوابگاهی در دانشگاه شهید بهشتی که میزان تقاضا برای اسکان در خوابگاه ها بیشتر از ظرفیت موجود است گفت:تمامی خوابگاه های دانشجویان دختر و پسر دانشگاه شهید بهشتی برای تابستان امسال مورد بازسازی قرار گرفته است.

دکتر صدوق تاکید کرد: ما در دفترچه کنکور به داوطلبان حضور در دانشگاه شهید بهشتی اعلام کردیم که ظرفیت خوابگاهی در این دانشگاه محدود است و تعهدی برای خوابگاه دانشجویان نداریم.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به این که خوابگاه های دانشگاه شهید بهشتی با علوم پزشکی شهید بهشتی مشترک است و خوابگاه ها بین این دو دانشگاه تقسیم شده است در نتیجه با کاهش ظرفیت خوابگاهی روبرو هستیم اما با این وجود تلاش کردیم تلاش می کنیم اغلب تقاضای دانشجویان را برای اسکان در خوابگاه پوشش بدهیم.

رییس دانشگاه شهید بهشتی همچنین از مرمت و بازسازی تمامی ساختمان های دانشگاه شهید بهشتی خبر داد و گفت: بودجه تعمیر و تجهیز ساختمان های خوابگاه به صورت اوراق به دانشگاه ها اختصاص داده می شود، دانشگاه برای بازسازی این ساختمان ها با پیمانکاران قرارداد می بندد و تعهدات را در بازه زمانی معین پرداخت می کند. قرار است امسال حدود 12 میلیارد تومان در این زمینه صرف می شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ظرفیت خوابگاهی در این دانشگاه محدود است، در تلاشیم اغلب تقاضای خوابگاه دانشجویان را پاسخ دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ظرفیت خوابگاهی در این دانشگاه محدود است، در تلاشیم اغلب تقاضای خوابگاه دانشجویان را پاسخ دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید