طیبی: مقابل 3 مدعی قهرمانی نشان دادیم شخصیت بالایی داریم، دنبال وقت تلف کردن نبودیم

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی، محمد طیبی، مدافع تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: در آغاز لیگ برابر سه مدعی قهرمانی شکست نخوردیم و نشان دادیم که شخصیت تیمی بالایی داریم.

طیبی: مقابل 3 مدعی قهرمانی نشان دادیم شخصیت بالایی داریم، دنبال وقت تلف کردن نبودیم

محمد طیبی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ خبری تحلیلی، با اشاره به تساوی تیمش برابر سپاهان در اصفهان گفت: می دانستیم برابر تیم پرمهره سپاهان کار سختی در پیش داریم. آنها در زمین خودشان دنبال دریافت سه امتیاز بودند، ولی ما هم نمی خواستیم دست خالی زمین را ترک کنیم. کادر فنی تیم ما به خوبی سپاهان را برای مان بررسی نموده بود و می دانستیم چگونه نقاط قوت آنها را از کار بیندازیم. ما بازی خوبی انجام دادیم و بچه ها با وجود بازی سختی که برابر استقلال پشت سر گذاشتیم، در این بازی جانانه جنگیدند و کوشش کردند.

مدافع تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با اشاره به چهار تساوی پیاپی تیمش در لیگ برتر خاطر نشان کرد: ما تا الان خیلی خوب نتیجه گرفتیم. دریافت امتیاز از استقلال، تراکتور و سپاهان نتایج بسیار خوبی است و با صنعت نفت هم در زمین حریف مساوی کردیم. ما به سه مدعی جدی قهرمانی در این فصل نباختیم، این در حالی است که از لحاظ بودجه، امکانات و خیلی چیزهای دیگر با آنها قابل قیاس نیستیم. شکست نخوردن برابر سه مدعی قهرمانی نشان داد که شخصیت تیمی بالایی داریم.

طیبی در پاسخ به این پرسش که آیا نفت مسجدسلیمان می تواند سال جاری رتبه تکرقمی به دست بیاورد؟، توضیح داد: تمام کوشش ما این است که بهترین عملکرد را داشته باشیم و قطعاً می خواهیم بهتر از فصل گذشته نتیجه بگیریم. در این راه به حمایت طرفداران هم احتیاج داریم و امیدوارم آنها مثل همواره حامی تیم مان باشند. ما سال جاری تیم بسیار خوبی داریم و هدف مان خرسند کردن طرفداران است. نفت مسجدسلیمان تیمی نیست که مفت امتیاز بدهد.

مدافع نفت مسجدسلیمان در واکنش به صحبت های امیر قلعه نویی که به وقت کشی بازیکنان تیم نفت اعتراض نموده بود، گفت: ما در زمین مسابقه جانانه جنگیدیم و دنبال وقت تلف کردن نبودیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "طیبی: مقابل 3 مدعی قهرمانی نشان دادیم شخصیت بالایی داریم، دنبال وقت تلف کردن نبودیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طیبی: مقابل 3 مدعی قهرمانی نشان دادیم شخصیت بالایی داریم، دنبال وقت تلف کردن نبودیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید