طرح شفافیت آرای نمایندگان مجلس جنبه های منفی و مثبت زیادی دارد

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی، رضا علیزاده در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه سوال از رئیس جمهور حق نمایندگان است، گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی ابزارهای نظارتی مختلفی در اختیار دارند که یکی از آنها سوال است.

طرح شفافیت آرای نمایندگان مجلس جنبه های منفی و مثبت زیادی دارد

نماینده مردم ورزقان و خاروانا در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس برای کنترل مسائل مختلف، برطرف ابهام، شفافیت موضوع و اجرای هرچه بهتر قوانین سوال از رئیس جمهور محترم در چارچوب قانون را وظیفه خود می داند.

وی به سازنده بودن سوال از رئیس جمهور اشاره نمود و اضافه کرد: با توجه به مسائل سنگینی که در سطح جامعه است و تحریم های ظالمانه آمریکا که اقتصاد کشورمان را هدف قرار داده است از رئیس جمهور سوال کردیم تا راه حلی برای مسائل اقتصادی مردم پیدا کنیم.

علیزاده تاکید نمود: شخص بنده نیز موافق سوال از رئیس جمهور بودم و این کار را از وظایف خودم می دانم، در نظام اسلامی همه مسئولان باید در مقابل مردم پاسخگو باشند و همان طور که ما نمایندگان باید در قبال مردم پاسخگو باشیم رئیس جمهور نیز باید نسبت به نمایندگان پاسخگو باشد.

وی در انتها در مورد طرح شفافیت آرا به مهر گفت: باید به موضوع منطقی نگاه کرد و قبل از هر اقدام مصلحت کشور و مردم را در نظر گرفت، این طرح جنبه های منفی و مثبت زیادی دارد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "طرح شفافیت آرای نمایندگان مجلس جنبه های منفی و مثبت زیادی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح شفافیت آرای نمایندگان مجلس جنبه های منفی و مثبت زیادی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید