سرمربی تیم ملی کبدی مردان ایران: نخستین طلای کبدی را تقدیم مردم خواهیم کرد

سرمربی تیم ملی کبدی مردان ایران گفت: مسابقه میان ما و هند بسیار سخت و در کلاس جهانی بود، امیدوارم در فینال هم موفق باشیم و برای اولین بار مدال طلای کبدی بازی های آسیایی را به هموطنانمان تقدیم کنیم.

سرمربی تیم ملی کبدی مردان ایران: نخستین طلای کبدی را تقدیم مردم خواهیم کرد

به گزارش خبرنگاران، سرمربی تیم ملی کبدی ایران بعد از برد تاریخی کبدی ایران مقابل هند گفت: پس از 20 سال هند را شکست دادیم و این بردی تاریخی در کبدی است. این مسابقه بسیار سخت و در کلاس دنیای بود و بهترین های دنیا در این دو تیم هستند و علی رغم این که داوری از ابتدا به ضرر ما بود و چند پوئن واضح ما را ندادند اما بچه های ما در دفاع عالی و بدون نقص کار کردند.

وی به باخت های سال های قبل مقابل هند اشاره نمود و اضافه کرد: ما برای این بازی برنامه داشتیم و نتیجه هم همان چیزی شد که سال ها منتظرش بودیم و بالاخره موفق شدیم.

سرمربی تیم ملی کبدی درباره مسابقه فینال گفت: ما تازه نیمی از راه را رفته ایم و در دوره های قبل هم نقره داشتیم اما سال جاری برنامه ما مدال طلا است و امیدواریم با توجه به شناخت و آنالیزی که از کره جنوبی داریم، امیدوارم در فینال هم موفق باشیم و برای اولین بار مدال طلای کبدی بازی های آسیایی را به هموطنانمان تقدیم کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سرمربی تیم ملی کبدی مردان ایران: نخستین طلای کبدی را تقدیم مردم خواهیم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با سرمربی تیم ملی کبدی مردان ایران: نخستین طلای کبدی را تقدیم مردم خواهیم کرد

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید