سامسونگ هم در مقابل بریدگی نمایشگر کوتاه آمد

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی، زمانی که تقریبا تمام شرکت های بزرگ فعال در زمینه ساخت گوشی های هوشمند به بهره گیری از بریدگی نمایشگر روی آوردند، سامسونگ در مقابل این روند مقاومت کرد. اما در کنفرانسی که شب گذشته این شرکت برای توسعه دهندگان برگزار کرد، اعلام شد که سامسونگ هم به زودی به این روند ملحق می گردد. در تصویری که در این جلسه به نمایش درآمد، می توانیم طراحی های متفاوتی برای بریدگی نمایشگر را مشاهده کنیم که به احتمال زیاد به زودی روانه گوشی های سامسونگ خواهند شد.

سامسونگ هم در مقابل بریدگی نمایشگر کوتاه آمد

رییس بخش بازاریابی محصولات سامسونگ در این کنفرانس بعد از اشاره به کوشش های سامسونگ برای کاهش حاشیه نمایشگرها، اعلام نمود: ما همچنان به کوشش خود برای کاهش بیش از پیش حاشیه های نمایشگر ادامه خواهیم داد. او سپس به نسل جدیدی از نمایشگرهای Infinity اشاره نمود که به ترتیب از پسوند U، V و O بهره می برند و این حروف به شکل و شمایل بریدگی تعبیه شده در بخش فوقانی آن ها اشاره دارد.

  • Infinity U: این بریدگی نمایشگر تا حد زیادی همانند بریدگی استفاده شده در اسنشال فون است.
  • Infinity V: این نوع بریدگی هم مشابه Infinity U است ولی با این تفاوت که در نیمه پایینی آن، شاهد منحنی نیستیم و در کل به شکل حرف V است.
  • Infinity O: این نمایشگر از بریدگی های مرسوم بهره نمی برد و در عوض در گوشه بخش فوقانی یک نوع حفره مدور واقع شده است. احتمالا این نوع طراحی اعتراضات زیادی را به همراه دارد. به عنوان مثال در فضای محدودی که در بالای این بخش واقع شده است، چه چیزی را می توان نمایش داد؟ شرکت ایسوس هم می خواهد ایده مشابهی را در زن فون 6 به کار بگیرد که واکنش ها نسبت به این ایده اصلا خوب نبوده است.
  • New Infinity: این نوع نمایشگر کاملا بی حاشیه خواهد بود. در این کنفرانس شرح چندانی در رابطه با این موضوع ارائه نشد و تکنولوژی مربوط به آن هم هنوز آماده فراوری انبوه نیست.

بعد از معرفی آیفون X که از بریدگی نمایشگر بهره می برد، سامسونگ بارها اپل را به خاطر این مشخصه به سخره گرفت. اما حالا به نظر می رسد که بالاخره سامسونگ در مقابل این مشخصه کوتاه آمده و به زودی گوشی های سامسونگ مجهز به این مشخصه روانه بازار می شوند.

منبع: The Verge

منبع: دیجیکالا مگ

به "سامسونگ هم در مقابل بریدگی نمایشگر کوتاه آمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سامسونگ هم در مقابل بریدگی نمایشگر کوتاه آمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید