دالیچ: رونالدو خودخواه است، دوست ندارم هرگز در تیمم باشد

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی، سرمربی تیم ملی کرواسی به انتقاد تند از صحبت های مدیربرنامه و ناراحتی رونالدو از انتخاب مودریچ به عنوان بهترین بازیکن اروپا پرداخت.

دالیچ: رونالدو خودخواه است، دوست ندارم هرگز در تیمم باشد

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی و به نقل از Sportske Novosti، در مراسم انتخاب لوکا مودریچ به عنوان بهترین بازیکن اروپا، کریستیانو رونالدو غایب بود و گفته گردیده است این بازیکن با علم به اینکه مودریچ برنده جایزه بهترین بازیکن سال می گردد، در این مراسم حضور نداشت. همچنین خورخه مندس مدیربرنامه های رونالدو و آلگری سرمربی یوونتوس ناراحتی این بازیکن را تایید کردند تا در نهایت زلاتکو دالیچ به انتقاد از این اعتراض ها بپردازد.

زلاتکو دالیچ گفت: کریستیانو رونالدو در مراسم بهترین های یوفا حاضر نبود و این صحبت هایی که بعد از آن زده شد را شنیدیم. این ها ارزش این را ندارند که من حتی نظرم را بیان کنم. این ها فقط ثابت کرد چرا من یک چیز را مدام می گفتم که رونالدو خودخواه است و هیچ وقت دوست نداشتم او را در تیمم داشته باشم. او بازیکنی است که شکست تیم برایش اهمیت ندارد و فقط برای او این مهم است که بتواند گل بزند حتی اگر تیمش ببازد.

این صحبت ها در حالی مطرح می گردد که تیم ملی کرواسی هفته آینده باید در دیداری دوستانه با پرتغال دیدار کند. در همین رابطه دالیچ گفت: هدف اصلی ما یورو 2020 است و به همین خاطر شکست برابر پرتغال و اسپانیا در لیگ ملت ها اهمیتی ندارد. نمی گویم برای بردن کوشش نخواهیم کرد ولی فشاری روی بازیکنان نمی آورم. یورو 2020 هدف اصلی ماست. تیم ما خسته است و احتیاج به انرژی و استراحت دارد.

تیم ملی کرواسی بعد از جام جهانی با خداحافظی دانیل سوباسیچ، ماریو مانژوکیچ و ودران کورلوکا روبرو شد. در همین رابطه دالیچ با اشاره به خداحافظی مانژوکیچ گفت: یک شب مانژوکیچ به من زنگ زد و ما درباره مسائل زیادی صحبت کردیم. فردای همان شب او دوباره زنگ زد. به خودم گفتم چرا او باید دوباره به من زنگ بزند. ما شب گذشته صحبت کردیم که همان موقع متوجه تصمیم او برای خداحافظی از تیم ملی شدم. می بینید چه بازیکن متعصب و جنگنده ای است که توان این را ندارد که به من بگوید دیگر نمی خواهد در تیم ملی بازی کند و این کار را به سختی انجام می دهد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "دالیچ: رونالدو خودخواه است، دوست ندارم هرگز در تیمم باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دالیچ: رونالدو خودخواه است، دوست ندارم هرگز در تیمم باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید