داشتن تجربه در مدیریت بحران باید یکی از شاخص های مشخص استانداران و فرمانداران باشد

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی، سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس از رئیس جمهور خواست تا نسبت به برآورد خسارات بخش های کشاورزی، دامداری، باغی و صنعتی استان گلستان از سیل و نیز پرداخت سریع منابع اقتصادی دستور دهد.

داشتن تجربه در مدیریت بحران باید یکی از شاخص های مشخص استانداران و فرمانداران باشد

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی، نورمحمد تربتی نژاد در جلسه ستاد مدیریت بحران استان گلستان که چهارشنبه با حضور حسن روحانی برگزار گردید، ضمن تشکر از اسحاق جهانگیری و رحمانی فضلی گفت: مدیریت عالی استان در شرایط بحران از انجام تعهدات خود شانه خالی کرده و به جای انجام احسن وظایف در پی ارتقا زودرس خود بود، از اقدام به موقع در جهت تغییر این مدیریت از همه دست اندرکاران تشکر می کنم.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی افزود: داشتن تجربه در مدیریت بحران باید به عنوان یکی از شاخص های مشخص استانداران و فرمانداران و سایر مدیران مرتبط قرار گیرد.

تربتی نژاد اضافه نمود: منظور نکردن آب راه های مناسب در محل تقاطع رودخانه ها، جاده ها و خطوط راه آهن یکی از دلایل حبس سیل و آب گرفتگی در شهرستان آق قلا و ایجاد خسارت به مردم بوده است.

وی یکی دیگر از علل وارد شدن خسارت به سیل زدگان را، عدم استفاده از اطلاعات پیش بینی ها در پیشگیری از سیل دانست و از رئیس جمهور خواست تا نسبت به برآورد خسارات بخش های کشاورزی، دامداری، باغی، صنعتی، تولیدی، خدماتی، منازل مسکونی و زیر ساخت ها و پرداخت سریع منابع اقتصادی دستور دهد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "داشتن تجربه در مدیریت بحران باید یکی از شاخص های مشخص استانداران و فرمانداران باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داشتن تجربه در مدیریت بحران باید یکی از شاخص های مشخص استانداران و فرمانداران باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید