داریوش یزدی: امیدوارم سایر باشگاه ها از ذوب آهن الگوبرداری نمایند

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی، سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان از تیم ذوب آهن تمجید کرد و گفت که سایر باشگاه های ایرانی می توانند از این باشگاه الگو برداری نمایند.

داریوش یزدی: امیدوارم سایر باشگاه ها از ذوب آهن الگوبرداری نمایند

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی، داریوش یزدی در نشست خبری پیش از بازی تیمش با ذوب آهن در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران، اظهار کرد: یک بازی سخت داریم و با توجه به این که ذوب آهن دو سه هفته ای است که نتوانسته نتایج لازم را بگیرد، در دیدار فردا به دنبال نتیجه دریافت است ولی ما هم شرایط خیلی خوبی داریم و از تعطیلات لیگ نیز به خوبی بهره برده ایم.

وی اضافه نمود: در مدت تعطیلی لیگ بازی های تدارکاتی خوبی داشته ایم و بازیکنانم نشان داده اند که پیشرفت نموده اند. امیدوارم فردا یک بازی خوب و حساب گردیده داشته باشیم. بازیکنانم با انگیزه هستند و می دانند که باید فردا سه امتیاز را کسب کنیم. دریافت سه امتیاز بازی فردا می تواند در ادامه لیگ به ما یاری کند. همچنین برای بازی فردا سرپرست و مربی تیم ما محروم هستند اما تمام بازیکنانم را در اختیار دارم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان درباره تیم ذوب آهن گفت: ذوب آهن یکی از تیم های بسیار خوب این فصل است. این تیم در چند سال گذشته خیلی تغییرات نداشته است. این باشگاه یکی از باشگاه های خوب و باساختار کشورمان است و امیدوارم باشگاه های دیگر نیز از چنین باشگاه هایی الگوبرداری نمایند و شرایط خوبی را برای خودشان رقم بزنند.

وی در خصوص نفراتی که به تازگی به تیمش اضافه گردیده اند هم گفت: خیلی نمی توان گفت تغییرات داشته ایم. با توجه به نواقصی که احساس کردیم وجود دارد، نفراتی جذب شدند. ضمن این که به دلیل مسایل مالی نمی توانستیم بازیکنان گران قیمت جذب کنیم و به همین دلیل توانستیم نفرات باانگیزه و خوبی جذب کنیم و امیدواریم در ادامه کار به ما یاری نمایند و شرایط بهتری را برای استقلال خوزستان و فوتبال خوزستان رقم بزنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "داریوش یزدی: امیدوارم سایر باشگاه ها از ذوب آهن الگوبرداری نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داریوش یزدی: امیدوارم سایر باشگاه ها از ذوب آهن الگوبرداری نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید