خواننده نوجوان اردبیلی در فینال عصر جدید درخشید، روایتی واقعی از ایثارگری یک مادر در قالب نقاشی شنی، آخرین معمای عصرجدید توسط یکی از داوران برملا شد

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی، هیجان انگیزترین قسمت عصر جدید همزمان با شب عید سعید غدیر خم روی آنتن شبکه سه سیما رفت.

خواننده نوجوان اردبیلی در فینال عصر جدید درخشید، روایتی واقعی از ایثارگری یک مادر در قالب نقاشی شنی، آخرین معمای عصرجدید توسط یکی از داوران برملا شد

به گزارش خبرنگار ، فینال مسابقه بزرگ استعدادیابی عصر جدید با حضور محمد زارع و پارسا خائف، سعید فتحی روشن و فاطمه عبادی و گروه دختران نینجا برگزار می گردد.

این پنج نفر از میان بیش از 300 گروه شرکت نماینده به فینال رسیده اند.

بعد از سرانجام برنامه مخاطبان برای رای دهی به شرکت نمایندگان و انتخاب نفر برگزیده به مدت سه روز وقت دارند.

علیخانی در بخش ابتدایی برنامه فینال گفت: بیش از 200 اجرای انفرادی و گروهی با حضور 1000 نفر روی صحنه عصر جدید رفت و استعداد و توانایی های بی نظیری را به چشم خود دیدیم.

وی ادامه داد: آخرین حضور شرکت نمایندگان به لطف و محبت شما مخاطبان امشب روی آنتن می رود و شما بعد از 72 ساعت می توانید نظرات خود را اعلام کنید.

پارسا خائف اولین اجرای فینال عصر جدید را به عهده داشت. خائف دانش آموز مقطع هفتم است که در موسیقی سنتی فعالیت می نماید و با برنامه عصر جدید مشهور شد و حالا یکی از آینده داران موسیقی ایرانی به شمار می رود.

خائف که در باشگاه مهارت برای اجرای مرحله نهایی با علی زندوکیلی تمرین نموده بود، یک قطعه از آثار او و همچنین یک قطعه آذری اجرا کرد که مورد پسند مخاطبان و تحسین داوران نهاده شد.

فاطمه عبادی اجرا دوم را برعهده گرفت. او نقاشی بسیار مفهومی و زیبا با شن ترسم کرد که همه تماشاگران و بینندگان تلویزیون و این مسابقه را شگفت زده کرد.

او مانند جادوگری ماهر و چیره دست، سرانگشتانش را تبدیل به قلم مو کرد و با استفاده از شن های سرد اثری فاخر و رنگارنگ به نمایش گذاشت.

وی با این نقاشی و مهارت عجیبش در بازی با شن ها و رسم نقاشی مورد تایید داوران نهاده شد. نکته جالب این اجرا داستان واقعی آن بود.

این قصه درباره مادر پریسا بود که همواره همراه دخترش است، اما پریسا در یک تصادف از جهان میرود و مادرش قلب او را به یک جوانی اهدا می نماید. پسر جوان بعد ها ازدواج می نماید و نام دختر خود را پریسا می گذارد.

رامین که 18 سال است با قلب پریسا زندگی می نماید به همراه 2 فرزند خود در استودیو حضور داشت، دیدار این دو خانواده و نقاشی فاطمه عبادی لحظات احساسی در صحنه عصر جدید به وجود آورد و حضار و داوران را به گریه انداخت.

اجرای سوم این مرحله بر عهده گروه دختران نینجا بود. آن ها اینبار نمایشی جهت دار و سخت تر بر روی صحنه بردند.

داستان نمایش آن ها ربوده شدن آیسان دختر خردسال گروه بود که دوستانش برای نجاتش کوشش می نمایند و...

در این اجرا یکی از دختران گروه که به گفته خودش به توصیه های مربی خود عمل ننموده بود مصدوم شد.

سرپرست گروه نینجا درپاسخ به سوال علیخانی که اگر به عنوان برنده عصرجدید انتخاب شوید با جایزه تان چه می کنید گفت: بخشی را به امور خیریه اختصاص می دهیم و با بخش دیگر باشگاهمان را مجهز می کنیم.

وی اضافه نمود: از همینجا به دخترانی که خواهان ملحق شدن به گروه نینجا هستم قول میدهم که خیلی سریع فعالیت های این گروه را در استان ها گسترش می دهیم.

اجرای چهارم را سعید فتحی روشن با طراحید معما های جذاب برعهده داشت. او ابتدا داوران را به شام دعوت کرد، طرح معما های داستانی هم از همان میز شام شروع شد. این اجرا بار دیگر داوران و مخاطبان را شگفت زده کرد.

اجرای آخر فینال عصر جدید را محمد زارع انجام داد. شگفتی و هیجان اجرای او در این برنامه به اوج رسید. حرکت بر روی سازه های دورانی در ارتفاع، بازی با حلقه های بزرگ و همزمان کوتاهی موهایش بینندگان را شگفت زده کرد و به فکر فرو برد.

زارع در پاسخ به سوال سید بشیر حسینی که چرا موهایت را حین اجرا زدی گفت: برای اینکه نشان دهم نسبت به موهایم حساس نیستم و اگر کچل هم باشم باز این هدف و دغدغه در من وجود دارد.

احسان علیخانی بعد از پاسخ او با خنده گفت: اگر شما فهمیدید من هم فهمیدم.

لازم به ذکر است پرونده نمایش استعداد های خاص در عصر جدید امشب با 5 اجرا بسته شد. نفرات اول تا پنجم براساس آرای مردمی انتخاب می شوند.

بینندگان از لحظه اجرای هر شرکت نماینده تا 72 ساعت بعد فرصت دارند به فرد مورد نظر خود رای دهند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "خواننده نوجوان اردبیلی در فینال عصر جدید درخشید، روایتی واقعی از ایثارگری یک مادر در قالب نقاشی شنی، آخرین معمای عصرجدید توسط یکی از داوران برملا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خواننده نوجوان اردبیلی در فینال عصر جدید درخشید، روایتی واقعی از ایثارگری یک مادر در قالب نقاشی شنی، آخرین معمای عصرجدید توسط یکی از داوران برملا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید