حضور کارلسن و فیروزجا در بین چهار نفر برتر مسابقات اینترنتی

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی، فیروزجا و کارلسن بعد از پیروزی مقابل حریفانشان در مسابقات اینترنتی بنتربلیتس به جمع چهار نفر پایانی راه یافتند.

حضور کارلسن و فیروزجا در بین چهار نفر برتر مسابقات اینترنتی

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی، علیرضا فیروزجا که در مسابقات اینترنتی بنتربلیتس شرکت نموده است، پیروز شد در بین چهار بازیکن برتر این رقابت ها قرار بگیرد. او در مرحله یک چهار نهایی از سد حریف خود با نتیجه 8.5 بر 2.5 گذشت و در جمع چهار نفر برتر پایانی نهاده شد.

مگنوس کارلسن قهرمان شطرنج دنیا در بخش کلاسیک که در این رقابت ها حضور دارد پیروز شده با پیروزی بر رقیبش در جمع چهار نفر پایانی قرار بگیرد.

در مرحله نیمه نهایی قرار است مگنوس کارلسن در مقابل حریفی از روسیه قرار بگیرد. کارلسن با ریتینگ 2863 در مقابل حریف 27 ساله خود با ریتنیگ 2675 قرار خواهد گرفت. همچنین فیروزجا 16 ساله باریتینگ 2728 در مقابل حریف هندی با ریتینگ 2618 قرار می گیرد.

رقابت های بنتربلیتس یک مسابقات حذفی با 128 بازیکن در سایت chess24 است که در آن از همه بازیکنان خواسته می گردد تا هنگام بازی از تمام قدرت تفکر خود استفاده نمایند.

مجموع جوایز این مسابقات 50 هزار دلار است که نفر اول این ملاقات می تواند 14 هزار دلار را برنده گردد. هر مسابقه از 16 بازی 3 دقیقه ای برق آسا تشکیل می گردد و برنده اولین شطرنج بازی است که به 8.5 امتیاز برسد. در صورتی که با 16 بازی برنده معین نشد یک بازی 3 دقیقه ای دیگر انجام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "حضور کارلسن و فیروزجا در بین چهار نفر برتر مسابقات اینترنتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور کارلسن و فیروزجا در بین چهار نفر برتر مسابقات اینترنتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید