حدادی فر: همه امید ما به لیگ قهرمانان است

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی، بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن می گوید با توجه به شرایط نه چندان خوب این تیم در لیگ ایران و حذف از جام حذفی تمام امید او و همبازیانش به موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا است.

حدادی فر: همه امید ما به لیگ قهرمانان است

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی، قاسم حدادی فر، کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن دوشنبه شب در نشست خبری بعد از بازی با الوصل، گفت: با هموطنانم که در حادثه سیل آسیب دیده اند ابراز هم دردی می کنم و امیدوارم هرچه زودتر به شرایط عادی زندگی برگردند.

او درباره بازی هم گفت: ما بازی را خوب آغاز کردیم ولی در یک غافلگیری گل خوردیم. خدا را شکر بلافاصله گل تساوی را زدیم. خیلی مهم بود که در این بازی پیروز بشویم. امیدوارم در بازی های آینده هم پیروز باشیم تا صعود کنیم چون این موضوع برای ما خیلی مهم است زیرا فصل خوبی نداشتیم. تنها امید ما به بازی های لیگ قهرمانان آسیا است.

حدادی فر اضافه نمود: ما اول فصل خودمان هم غافلگیر شدیم و نتایج خوبی نگرفتیم. از کادر فنی قبلی تشکر می کنم اما با آمدن آقای منصوریان روحیه به تیم برگشت و بازیکنان از لحاظ روحی و روانی خودشان را باور کردند. می خواهیم در بازی های آسیایی نماینده خوبی برای ایران باشیم. می دانیم بازی های سختی داریم. اگر بازی برگشت برابر الوصل را پیروز بشویم 80 درصد از راه صعود را طی می کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "حدادی فر: همه امید ما به لیگ قهرمانان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حدادی فر: همه امید ما به لیگ قهرمانان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید