توسعه ظرفیت های گردشگرپذیری اولویت پایگاه میراث جهانی شوشتر برای نوروز 98

مدیر پایگاه میراث جهانی سازههای آبی - تاریخی شوشتر در جلسه شورای نوروزی این پایگاه، توسعه ظرفیتهای گردشگرپذیری را اولویت فعالیت پایگاه میراث جهانی شوشتر در ایام نوروز دانست.

توسعه ظرفیت های گردشگرپذیری اولویت پایگاه میراث جهانی شوشتر برای نوروز 98

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان، محمدحسین ارسطوزاده در این جلسه اظهار کرد: با توجه به نزدیک شدن ایام نوروز و وجود قابلیت، استعداد و ظرفیت های متعدد گردشگری در شهرستان شوشتر، همه کارمندان این پایگاه جهانی هم و غم خود را خواهیم گذاشت تا میزبانی ویژه ای از گردشگران نوروزی داشته باشیم.

او بیان نمود: خوشبختانه شهرستان شوشتر طی سالیان اخیر، با وجود سازههای بینظیر و منحصر به فرد و همت تمام مسئولان و انجمنهای مردمنهاد، نگاه میلیونی گردشگران در سرتاسر این کره خاکی را به خود معطوف نموده است.

مدیر پایگاه میراث جهانی سازههای آبی ـ تاریخی شوشتر ابراز امیدواری کرد: باتوجه به ظرفیت های موجود، شوشتر این قابلیت را دارا است که در سال 1398 یکی از پرفروغ ترین سالهای خود را در موضوع بازدید و جذب گردشگر داشته باشد.

او توسعه ظرفیتهای گردشگرپذیری را اولویت فعالیت پایگاه میراث جهانی شوشتر در ایام نوروز عنوان و اظهار داشت: درخصوص هماهنگی به منظور پاکسازی آثار، برطرف نواقص و ارائه خدمات گردشگری، برگزاری جلسات هماهنگی با راهنمایان گردشگری، انجام امور تبلیغاتی و معرفی سازهای آبی و نیز تهیه برنامه کاری پایگاه در ایام تعطیل، دستورکاری تهیه و در اختیار عوامل پایگاه داده شده است که با عملی شدن این موارد امیدواریم میزبانی شایسته برای عموم گردشگران و مسافران نوروزی در سال جدید باشیم.

منبع: میراث آریا

به "توسعه ظرفیت های گردشگرپذیری اولویت پایگاه میراث جهانی شوشتر برای نوروز 98" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توسعه ظرفیت های گردشگرپذیری اولویت پایگاه میراث جهانی شوشتر برای نوروز 98"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید