توتی: به برزیل می روم اما برای گذراندن تعطیلات!

خبرنگاران: ستاره کهنه کار تیم رم در اظهارنظری کنایه آمیز اعلام نمود برنامه ای برای بازگشت به تیم ملی ایتالیا و حضور در جام جهانی سال آینده ندارد.

توتی: به برزیل می روم اما برای گذراندن تعطیلات!

به گزارش خبرنگاران، برخلاف اخباری که از ابتدای فصل جاری در مورد احتمال بازگشت فرانچسکو توتی به ترکیب تیم ملی ایتالیا منتشر شده او اعتراف کرد که به این موضوع فکر نمی کند.

توتی در ابتدای فصل نقش پررنگی در ثبت 9 پیروزی متوالی برای جالوروسی داشت و همین موضوع سبب انتشار اخباری در مورد احتمال بازگشت او به آتزوری شد. کاپیتان رم اما به نوعی این موضوع را منتفی دانست.

توتی که از یک ماه پیش تاکنون به سبب مصدومیت خانه نشین بوده در گفت وگو با یکی از شبکه های تلویزیون برزیل در پاسخ به سوال گزارشگر که پرسید آیا به برزیلی می آیی؟ گفت: برزیل؟ بله، البته برای گذراندن تعطیلات.

فرانچسکو توتی پس از فتح جام جهانی 2006 آلمان به همراه تیم ملی ایتالیا از فوتبال ملی خداحافظی کرد و پس از آن با وجود تقاضاهای فراوانی که از او برای بازگشت به آتزوری شد، حاضر به انجام این کار نشد. درخشش او در فصل جاری اما بار دیگر ایتالیایی ها را برای اقدام جهت بازگرداندن کاپیتان رم به آتزوری وسوسه نموده است و حتی چندی پیش چزاره پراندلی، سرمربی تیم ملی ایتالیا اعتراف کرد نمی گردد به توتی برای جام جهانی فکر نکرد.

منبع: تسنیم

به "توتی: به برزیل می روم اما برای گذراندن تعطیلات!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توتی: به برزیل می روم اما برای گذراندن تعطیلات!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید