تهیه آئین نامه تشکیل فوری کلاس های درس در زمان بحران، ارسال کانکس های مجهز به خوزستان

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی، وزیر آموزش و پرورش از دایر شدن تمام کلاس های درس در استان های سیل زده به جز مناطقی از خوزستان اطلاع داد و گفت: با تأکید رئیس جمهور در مناطقی از خوزستان که امکان تشکیل کلاس درس فراهم نشده باشد، حتی با تشکیل چادر در مناطق استقرار هموطنان سیل زده، کلاس های درس برگزار می گردد.

تهیه آئین نامه تشکیل فوری کلاس های درس در زمان بحران، ارسال کانکس های مجهز به خوزستان

سیدمحمد بطحائی در گفت وگو با وبلاگ خبری تحلیلی، درباره اقدامات صورت گرفته برای بازگشایی مدارس در شهرهای درگیر سیل در استان های مختلف گفت: به غیر از استان خوزستان، تمام مدارس آسیب دیده از سیل، به موقع بازسازی شده یا کلاس های جایگزین برای آنها در نظر گرفته شده است؛ بنابراین کلیه مدارس در استان های گلستان و لرستان به فعالیت خود ادامه می دهند.

وی درباره وضعیت مدارس و نحوه فعالیت آنها در استان خوزستان نیز گفت: در این استان با تأکیدات رئیس جمهور محترم در مناطقی که به خاطر آسیب ناشی از سیل یا اسکان، امکان تشکیل کلاس درس فراهم نشده باشد، حتی با تشکیل چادر در مناطق استقرار هموطنان عزیز سیل زده، در مورد برگزاری کلاس های درس اقدام خواهد شد.

به گفته وزیر آموزش و پرورش، این موضوع روز گذشته طی بخشنامه ای به استان خوزستان ابلاغ شده و کانکس هایی مجهز به وسایل سرمایشی و گرمایشی به این استان ارسال شده است.

بطحائی همچنین اطلاع داد: بنا بر تاکید دکتر روحانی، رئیس جمهور محترم، آئین نامه ای در مورد تشکیل فوری کلاس های درس در مواقع بحرانی در دست تهیه است که به زودی برای اجرا ابلاغ خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تهیه آئین نامه تشکیل فوری کلاس های درس در زمان بحران، ارسال کانکس های مجهز به خوزستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهیه آئین نامه تشکیل فوری کلاس های درس در زمان بحران، ارسال کانکس های مجهز به خوزستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید