(تصاویر) تصادف مرگبار پژو با تیربرق در شهرک غرب

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی، حوالی ساعت 21:06 شب گذشته حادثه تصادف یک خودرو با تیر برق و محبوس شدن راننده اش به سامانه 125 اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان ایستگاه 25 و گروه نجات 3 را به محل حادثه واقع در بلوار ایران زمین، تقاطع خوردین اعزام کرد.

(تصاویر) تصادف مرگبار پژو با تیربرق در شهرک غرب

به گزارش ایسنا، با حضور عوامل آتش نشانی در محل مشاهده شد که یکدستگاه سواری پژو پرشیا در حال حرکت در جهت بوده که ناگهان از جهت خود منحرف شده و پس از برخورد شدید با تیربرق متوقف شده، اما شدت حادثه به حدی بوده که راننده داخل کابین محبوس شده بود.

به همین دلیل نیز آتش نشانان همزمان با ایمن سازی خودرو و محل، برق خودرو را قطع نموده و با استفاده از تجهیزات مخصوص اقدام به برش قطعات کابین خودرو نموده و راننده را از داخل آن خارج کردند که با تحویل وی به عوامل اورژانس معین شد که این فرد به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده است.

مرکز اطلاع رسانی آتش نشانی تهران با تایید این خبر خاطرنشان کرد که آتش نشانان پس از ایمن سازی محل و انتقال خودرو به حاشیه جهت، محل را برای آنالیز علت حادثه به عوامل انتظامی تحویل داده و به ماموریت خود سرانجام دادند.

منبع: فرارو

به "(تصاویر) تصادف مرگبار پژو با تیربرق در شهرک غرب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(تصاویر) تصادف مرگبار پژو با تیربرق در شهرک غرب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید