تاج: لیگ برتر سال جاری با نظم و امنیت کامل برگزار می گردد، با متخلفان در هر جایگاهی برخورد انضباطی می گردد

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال تأکید کرد که لیگ برتر سال جاری با نظم و امنیت کامل برگزار خواهد شد.

تاج: لیگ برتر سال جاری با نظم و امنیت کامل برگزار می گردد، با متخلفان در هر جایگاهی برخورد انضباطی می گردد

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی، مهدی تاج در نشست امنیت رویدادهای ورزشی در آستانه لیگ برتر فوتبال ایران در حضور وزیر ورزش و جوانان و اعضای این نشست از نهادهای مختلف از جمله وزارت کشور و نهادهای نظارتی و نیروی انتظامی گفت: هماهنگی خوبی داریم و قطعاً مشکلاتی که در ادوار گذشته لیگ داشتیم، با بازنگری و کار کارشناسی اصلاح شده است. ان شاءالله سال جاری شاهد یک لیگ منظم و با امنیت و آسایش خاطر برای طرفداران فوتبال خواهیم بود.

رئیس فدراسیون فوتبال با تقدیر از همکاری های وزارت ورزش و مجموعه شرکت توسعه و نیروی انتظامی گفت: هدف همه ما ایجاد و حفظ نشاط اجتماعی از راستا فوتبال است، چرا که بزرگ ترین همایش انسانی کشور را هر هفته در رقابت های لیگ برتر و سایر لیگ های فوتبال کشور شاهد هستیم.

وی درباره کنترل و برخوردهای قانونی با متخلفان گفت: ستاد انضباطی با هرکسی و در هر جایگاهی که باشد و قواعد و قوانین را رعایت نکند، برخورد خواهد نمود. تأکید داریم صدور آرای انضباطی به سرعت و حتی تا قبل از سرانجام روز مسابقه باشد و در این مورد با کسی تعارف نداریم.

تاج خطاب به همه دوستداران فوتبال گفت: باید به یاری یکدیگر و در سایه همدلی و همکاری، فوتبال را حفظ کنیم و قطعاً در سایه یک لیگ منظم و قوی تیم های ملی قدرتمند نیز خواهیم داشت.

انصاری فرد: نمی دانم تاج چرا اصرار دارد یک مدیر ناموفق همه جا باشد

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تاج: لیگ برتر سال جاری با نظم و امنیت کامل برگزار می گردد، با متخلفان در هر جایگاهی برخورد انضباطی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاج: لیگ برتر سال جاری با نظم و امنیت کامل برگزار می گردد، با متخلفان در هر جایگاهی برخورد انضباطی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید