تابش: حاج صفی فرزند خلف سپاهان است و دوست داریم همین فردا به اصفهان بیاید، امیدوارم اشتباهات داوری در 5 هفته اتفاقی باشد!

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی، مدیرعامل باشگاه سپاهان با انتقاد از اشتباهات داوری گفت: سپاهان در 5 بازی لیگ برتر از قضاوت ها و داوری متضرر گردیده است.

تابش: حاج صفی فرزند خلف سپاهان است و دوست داریم همین فردا به اصفهان بیاید، امیدوارم اشتباهات داوری در 5 هفته اتفاقی باشد!

مسعود تابش در گفت و گو با خبرنگار ورزشی وبلاگ خبری تحلیلی, درباره دیدار تیم های سپاهان و تراکتورسازی در هفته پنجم لیگ برتر گفت: در دو هفته گذشته مقابل تراکتورسازی و ذوب آهن دو بازی خوب و تماشاگرپسند داشتیم که هر دو بازی با استقبال خوب هواداران همراه بوده است. واقعاً هر سه باشگاه سپاهان, ذوب آهن و تراکتورسازی در این دو بازی روز خوبی را برای هواداران رقم زدند. درباره باشگاه های دیگر صحبت نمی کنم اما هواداران این 3 باشگاه در این دو هفته تیم شان را به شدت تشویق و مسائل اخلاقی را هم رعایت کردند که باعث شد همه از این مسابقات لذت ببرند.

وی با اشاره به تساوی 2 بر 2 سپاهان مقابل تراکتور سازی بیان کرد: در آمار عملکرد خوبی در این بازی داشتیم و 12 کرنر زدیم. تراکتورسازی هم تیم خوب و قدرتمندی است اما ما اسیر یک ضربه استثنایی در دقیقه 91 شدیم که واقعاً با این ضربه هیچ کاری نمی شد کرد. بازی بسیار خوب و جذابی بود مانند بازی ما مقابل ذوب آهن در دربی اصفهان.

مدیرعامل باشگاه سپاهان درباره اینکه امیر قلعه نویی اعتقاد داشت در بازی مقابل تراکتورسازی یک پنالتی برای سپاهان گرفته نگردیده, توضیح داد: هنوز فیلم این بازی را دقیق نگاه ننموده ام اما در بازی اشتباهاتی وجود داشت. در پنج بازی گذشته مان کم لطفی هایی به ما شد. قبل از گلی که در دقیقه 91 از تراکتورسازی دریافت کردیم, بازیکن تراکتورسازی از دستش استفاده کرد. تاکید می کنم که این اشتباهات از روی قصد و غرض نیست و این اشتباهات ناخواسته رخ می دهد, اما باید دید چرا برای بازی های حساس ما مثل بازی مقابل ذوب آهن و پیکان از داوران جوان و کم تجربه استفاده می گردد و داوری مانند فغانی یک بازی غیر حساس را سوت می زند.

تابش تاکید نمود: دربی اصفهان همیشه حساس و پرگل بوده اما این بازی را یک داور جوان و بی تجربه سوت زد. نمی دانم چطور این انتخاب ها انجام می گردد. در 5 بازی گذشته باید 2 بازیکن حریف در دقایق ابتدایی بازی اخراج می شدند, آن هم در صحنه هایی که خیلی معین بود. سپاهان در 5 بازی لیگ برتر از قضاوت ها و داوری متضرر گردیده است. فیلم بازی ها موجود است, بروند و آنالیز نمایند. من برای داوران احترام خاصی قائلم و در 23 سالی که فوتبال بازی کردم فقط 2 بار اخطار گرفتم و همیشه به داوری احترام گذاشته ام اما اینکه چطور در هر 5 بازی لیگ، سپاهان از داوری متضرر می گردد برایم جالب است. این اتفاقات چطور علیه سپاهان رخ می دهد؟ ان شاءالله که اتفاقی باشد!

وی درباره برگزاری بازی سپاهان و تراکتورسازی در استادیوم فولادشهر و وضعیت چمن استادیوم نقش دنیا اصفهان, گفت: گرمای بیش از حد باعث گردیده بود چمن آسیب ببیند. دما 47 درجه بوده و در مقاطعی روی سطح چمن دما به 57 درجه رسیده بود که این گرما چمن را اذیت نموده بود. از این لحاظ که ما قرار است هفته بعد خارج از خانه مقابل پارس جنوبی بازی کنیم و بعد از آن نیز لیگ مدتی تعطیل است, تصمیم گرفتیم بازی مقابل تراکتورسازی را هم در فولادشهر برگزار کنیم تا در مدت چند هفته بتوانیم چمن نقش دنیا را ترمیم کنیم.

تابش با اشاره به مسابقات سپاهان مقابل ذوب آهن و تراکتورسازی گفت: در این بازی ها بین باشگاه ها و هواداران ارتباط خوبی وجود داشت. برگزاری خوب دو بازی حساس نشان داد که می گردد بازی های مهم را هم به خوبی برگزار کرد. واقعاً در این بازی ها نظم استادیوم خیلی خوب بود. وقتی که می گردد بازی ها را این طور برگزار کرد چرا این کار را نکنیم؟ مطمئن باشید رفتار خوب و مناسب هواداران تراکتورسازی, ذوب آهن و سپاهان عاملی برای جذابیت این بازی ها بود.

وی درباره اینکه گفته می گردد, قرار است احسان حاج صفی به صورت قرضی برای یک فصل به سپاهان بیاید, به وبلاگ خبری تحلیلی گفت: برای انتقال قرضی مذاکره نموده ایم و هنوز هم مشغول مذاکره هستیم. بسیار علاقه مند هستیم که حاج صفی را سال جاری در سپاهان داشته باشیم. همه می دانند که احسان محصول آکادمی سپاهان بوده و سال ها در این تیم بازی نموده است. حاج صفی دو سال با باشگاه یونانی قرارداد دارد اما از آنجایی که این بازیکن را یک فصل آزاد نموده اند, ما برای جذب او مذاکره نموده ایم. مرتب با آنها در تماس بودیم و امیدوارم این اتفاق رخ دهد و حاج صفی به سپاهان بازگردد. این دیگر به بستگی به نظر طرف مقابل دارد وگرنه ما دوست داریم که احسان همین فردا به اصفهان بیاید و در تمرین شرکت کند. (با خنده)

مدیرعامل باشگاه سپاهان درباره اینکه آیا بحث مالی حضور این بازیکن در سپاهان را قطعی ننموده است, گفت: حاج صفی زمانی که 12 سال داشت به اتفاق من و یکی از دوستان به سپاهان آورده شد و در اینجا رشد کرد. احسان فرزند خلف سپاهان بوده و علاقه داریم دوباره به تیمش بازگردد. پیشنهادی که ما برای انتقال حاج صفی داده ایم, پیشنهاد بدی نبوده و ان شاءالله که به سپاهان اضافه می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تابش: حاج صفی فرزند خلف سپاهان است و دوست داریم همین فردا به اصفهان بیاید، امیدوارم اشتباهات داوری در 5 هفته اتفاقی باشد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تابش: حاج صفی فرزند خلف سپاهان است و دوست داریم همین فردا به اصفهان بیاید، امیدوارم اشتباهات داوری در 5 هفته اتفاقی باشد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید