آنالیز راه چاره های پیشنهادی فیفا درباره قرارداد بازیکنان در فدراسیون فوتبال

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی، دبیرکل فدراسیون فوتبال نشستی با مسئولان حقوقی و مسابقاتی فوتبال در مورد پیامد های کرونا و راهکاری فیفا درباره قرارداد بازیکنان برگزار کرد.

آنالیز راه چاره های پیشنهادی فیفا درباره قرارداد بازیکنان در فدراسیون فوتبال

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ خبری تحلیلی، به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی محمدنبی، دبیرکل فدراسیون فوتبال عصر دیروز جلسه ای را با حضور محمود شیعی، لیلا صوفی زاده، مسئولان سازمان های لیگ فوتبال و فوتسال، کمیته های حقوقی و تدوین مقررات، انضباطی، مشخص شرایط بازیکنان، دپارتمان بین الملل، دپارتمان تیم ملی، نماینده بازیکنان تیم های ملی فوتسال و فوتبال بانوان و آقایان برگزار کرد.

در این نشست دبیرکل فدراسیون فوتبال به بحث و آنالیز در مورد راه حلهای فیفا پرداخت و نظرات کمیته های مسئولان حقوقی و سابقاتی فدراسیون فوتبال نیز ارائه شد.

شیوع ویروس کرونا که منجر به تعلیق تمام فعالیت های مختلف از جمله فوتبال شده است، باعث شده سوالاتی از فیفا گردد. بر همین اساس فیفا پس از تشکیل کارگروهی، نامه ای را به فدراسیون های عضو خود ارسال نموده و راه حلهای مختلفی را در مورد قرارداد بازیکنان مطرح نموده است تا باشگاه ها و بازیکنان بتوانند بر اساس شرایط موجود خود در کشورشان، از این راه حلها استفاده نمایند.

با توجه به اینکه مدت زمان قرارداد بازیکنان و بحث تعهد طرفین در این راه حلهای پیشنهادی از طرف فیفا ارائه شده، در جلساتی که برگزار می گردد فدراسیون درصدد است به یک راه حل قانونمند برسد.

مهدی محمدنبی، دبیرکل فدراسیون فوتبال به همراه مسئولان فدراسیون در این جلسه به آنالیز شرایط و ایجاد یک راه حل مناسب در این نشست پرداختند. مقرر شد در جلسه آینده با حضور تمام مسئولان ذیربط به یک جمع بندی نهایی برسند و تصمیمات لازم در این خصوص گرفته گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "آنالیز راه چاره های پیشنهادی فیفا درباره قرارداد بازیکنان در فدراسیون فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز راه چاره های پیشنهادی فیفا درباره قرارداد بازیکنان در فدراسیون فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید