بازیکنان پرسپولیس دغدغه اقتصادی ندارند، هنوز حکمی دریافت نکرده ام

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی، ایرج عرب پس از پیروزی یک بر صفر تیمش برابر صنعت نفت آبادان در استادیوم آزادی گفت: خوشحالم که توانستیم این دیدار را با پیروزی به سرانجام رسانده و موقعیت خودمان را در جدول بهبود ببخشیم.

بازیکنان پرسپولیس دغدغه اقتصادی ندارند، هنوز حکمی دریافت نکرده ام

وی در مورد دیدار روز سه شنبه پرسپولیس در لیگ قهرمانان برابر پاختاکور ازبکستان گفت: تمام کوشش خود را به کار بسته ایم تا با آمادگی کامل به مصاف حریف ازبکستانی خود برویم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد اعتراض طرفداران نسبت به گرانی بلیت اضافه کرد: این یک موضوعی است که باید بر روی آن کار گردد. ما می خواهیم کارت هواداری را به طرفداران ارائه دهیم که همانند کارت مترو و اتوبوس، بتوانند با تخفیف وارد استادیوم شده و هزینه زیادی پرداخت ننمایند.

عرب در مورد تمدید قرارداد با بشار رسن گفت: جلسه ای را با او داشتیم که خوشبختانه به توافق رسیدیم و با این بازیکن قرارداد دوساله منعقد کردیم. حالا او با آرامش به کارش ادامه می دهد.

وی درباره مطالبات بازیکنان پرسپولیس گفت: خوشبختانه بازیکنان پرسپولیس دغدغه اقتصادی ندارند. قرار است ظرف سه، چهار روز آینده بخشی دیگر از مطالبات آنها را پرداخت کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در رابطه با به تعویق افتادن بازی تیمشان برابر نساجی قائمشهر که گفته می گردد پنجم فروردین برگزار خواهد شد، توضیح داد: ما جلسه ای را با رئیس سازمان لیگ برگزار کردیم، نقطه نظرات خود را به آنها دادیم و قرار شد که در این مورد با ما صحبت نمایند.

عرب در پاسخ به این سؤال که بالاخره اعضای هیئت مدیره چه زمان انتخاب می شوند؟ گفت: این را باید از وزارت ورزش سؤال کنید. امیدوارم هر چه زودتر اعضای هیئت مدیره معرفی شوند.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا شما حکم مدیرعاملی خود را از وزیر ورزش دریافت نموده اید یا خیر؟ اضافه کرد: هنوز چنین اتفاقی نیفتاده ولی بیشتر تمرکز ما بر روی موفقیت پرسپولیس است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که علیرضا بیرانوند پیراهن اسپانسر تیم را بر تن نمی کند، اعلام کرد: من چنین چیزی ندیدم، همه بازیکنان موظفند طبق قرارداد پیراهنی را بر تن نمایند که اسپانسر تیم است و هیچ بازیکنی نمی تواند خود را از دیگران جدا بداند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بازیکنان پرسپولیس دغدغه اقتصادی ندارند، هنوز حکمی دریافت نکرده ام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکنان پرسپولیس دغدغه اقتصادی ندارند، هنوز حکمی دریافت نکرده ام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید