بازدید شیخ سلمان از کمپ تیم ملی

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی، برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا در ایران فرصتی شد تا شیخ سلمان، رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا هم در تهران حاضر گردد و بازدیدی رسمی از کمپ تیم های ملی داشته باشد.

بازدید شیخ سلمان از کمپ تیم ملی

شیخ سلمان که همراه مهدی تاج، محمدرضا ساکت و علی کفاشیان بود بازدیدش را از ساختمان پک آغاز کرد. در غیاب کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی که یکشنبه وارد تهران می گردد، اوسیانو کروز و الکساندر لوپز، دو مربی تیم ملی به استقبال رئیس بحرینی کنفدراسیون رفتند.

شیخ سلمان سپس به محل احداث ساختمان جدید اداری فدراسیون فوتبال رفت و آغاز عملیات عمرانی این پروژه با حضور او کلید خورد. ساختمان جدید فدراسیون 15 طبقه (شش طبقه زیر زمین و 9 طبقه روی زمین) و مساحت آن در مجموع 21 هزار متر مربع خواهد بود. قرار است طبقه اول این ساختمان تبدیل به موزه گردد. فدراسیون فوتبال در حال حاضر در خیابان سئول قرار گرفته است و پس از اتمام این پروژه که قرار است در سه سال به خاتمه برسد به کمپ تیم ملی منتقل خواهد شد.

شیخ سلمان در ادامه به زمین شماره یک کمپ تیم ملی رفت و در تمرین تیم بانوان زیر 16 سال حاضر شد. او دقایقی با شادی مهینی، سرمربی این تیم و لیلا صوفی زاده، نایب رئیس فوتبال بانوان فدراسیون هم صحبت کرد. او به محل مهمانسرای کوثر، ویژه بانوان هم رفت و از نقشه این ساختمان بازدید کرد.

شیخ سلمان از زمین شماره دو تیم های ملی که به تازگی بازسازی و افتتاح شده هم بازدید کرد. شیخ سلمان در خاتمه یک اصله درختچه به عنوان یادبود حضورش در تهران کاشت و یک توپ ملیله دوزی ارزشمند به او اهدا شد.

قرار است رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا شنبه هم دیداری با وزیر ورزش و همچنین معاون رئیس جمهور داشته باشد.

12

منبع: ایران ورزشی

به "بازدید شیخ سلمان از کمپ تیم ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید شیخ سلمان از کمپ تیم ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید