انصارالله: حملات آینده یمن می تواند امارات را به دهه های گذشته باز گرداند

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی، عضو شورای عالی سیاسی جنبش انصارالله می گوید حملات آینده یمن ممکن است امارات را به دهه های گذشته بازگرداند.

انصارالله: حملات آینده یمن می تواند امارات را به دهه های گذشته باز گرداند

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ خبری تحلیلی، سلطان السامعی عضو شورای عالی سیاسی انصارالله یمن روز یکشنبه به امارات عربی متحده هشدار داد که در صورتی که این کشور در محاسبات خود تجدید نظر نکند، ممکن است با تبعات سنگینی روبرو گردد.

به نوشته پایگاه العهد، وی گفت: حملات آینده ارتش و کمیته های مردمی ممکن است امارات را به دهه های گذشته بازگرداند.

السامعی اضافه کرد: ما منتظر عقلای سعودی و اماراتی هستیم که پس از تحقیر شدن در دنیا، در محاسبات خود تجدید نظر نمایند. اهداف ما تعیین است و در صورت لزوم، دنیا را با هدف قرار دادن این اهداف تعیین غافلگیر خواهیم کرد.

عضو شورای عالی سیاسی یمن با بیان اینکه ما نسبت به پنج سال قبل قوی تر شده ایم، خاطرنشان کرد که یمن آماده انجام هرگونه حمله است.

رهبر جنبش انصارالله یمن هم دیروز(شنبه) با صدور بیانیه ای به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب این کشور در سال 2014 هشدار داد که اگر حملات متجاوزان علیه یمن متوقف نگردد، هیچ خط قرمزی را برای هدف قرار دادن به رسمیت نخواهیم شناخت.

رهبر انصارالله یمن به متجاوزان توصیه کرد که اکنون پس از متحمل شدن شکست، دست از حملات و تجاوزات خود به یمن بردارند و در صورت ادامه تجاوزات و محاصره ملت یمن، حملات یمنی ها به عمق خاک متجاوزان، شدیدتر و دردناک تر خواهد شد. (جزئیات بیشتر)

ق

منبع: خبرگزاری فارس

به "انصارالله: حملات آینده یمن می تواند امارات را به دهه های گذشته باز گرداند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انصارالله: حملات آینده یمن می تواند امارات را به دهه های گذشته باز گرداند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید