افشاگری مجتهد از پشت پرده قتل محافظ شخصی پادشاه سعودی

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی به نقل از النشره، افشاگر اسرار آل سعود ملقب به مجتهد که در توئیتر فعال است در مورد قتل عبدالعزیز الفغم محافظ شخصی پادشاه عربستان یک پست منتشر کرد.

افشاگری مجتهد از پشت پرده قتل محافظ شخصی پادشاه سعودی

وی در این پست نوشت: الفغم در زمان وقوع قتل نه با دوستش بلکه در کاخ پادشاهی بوده است.

مجتهد تاکید نمود: محمد بن سلمان ولیعهد عربستان الفغم را جزء نیروهای گارد قدیم دربار می دانست و معتقد بود وی سرسپرده آل سعود است اما به صورت ویژه به اخلاص شخصی او اعتماد نداشت.

وی توضیح داد: بن سلمان بارها از تمایل خود برای دور کردن الفغم از دربار سخن گفته بود.

منابع خبری عربستان سعودی مدعی شده اند که دوست محافظ شخصی ملک سلمان وی را به دلیل اختلاف شخصی به قتل رسانده است.

الفغم ابتدا محافظ شخصی ملک عبدالله پادشاه سابق این کشور بود که بعد از فوتش محافظ شخصی ملک سلمان شد. ملک سلمان در سال 2017 با ترفیع درجه الفغم، به وی درجه سرتیپی داد.

علی الاحمد، روزنامه نگار سعودی در حساب کاربری اش در توئیتر گفته که مرگ الفغم می تواند بر اثر اصابت گلوله باشد. او نوشته محافظ شخصی ملک سلمان، چند روز پیش از سمتش عزل شده بود که این، مرگش را مشکوک می نماید. الاحمد نوشته در حال کوشش برای دریافت جزئیات بیشتر در این باره است.

روزنامه نگار سعودی اضافه نمود: الفغم چند روز پیش در حال قدم زدن به تنهایی در جده رویت شده که در واقع با شغل او تناسبی ندارد، زیرا معمولاً در کنار پادشاه است و شب ها هم بعد از خوابیدن ملک سلمان در قصر استراحت می نماید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "افشاگری مجتهد از پشت پرده قتل محافظ شخصی پادشاه سعودی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشاگری مجتهد از پشت پرده قتل محافظ شخصی پادشاه سعودی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید