از مرگ مادر و کودک دو ساله اش در آتش تا سقوط مرگبار یک مرد

بر اثر دو سانحه تصادف در نیشابور سه نفر کشته و هفت نفر دیگر مصدوم شدند؛ همچنین در کاشمر یک مرد با موتور سیکلت به داخل دره سقوط کرد و جان خود را از دست داد؛ در درگز نیز تصادف باعث مرگ یک فرد و مصدوم شدن سه نفر دیگر شد.

از مرگ مادر و کودک دو ساله اش در آتش تا سقوط مرگبار یک مرد

بر اثر دو سانحه تصادف در نیشابور سه نفر کشته و هفت نفر دیگر مصدوم شدند؛ همچنین در کاشمر یک مرد با موتور سیکلت به داخل دره سقوط کرد و جان خود را از دست داد؛ در درگز نیز تصادف باعث مرگ یک فرد و مصدوم شدن سه نفر دیگر شد.

فرمانده انتظامی نیشابور در گفت وگو با خبرنگاران- منطقه خراسان، اعلام کرد: به علت برخورد دو خودروی سواری پژو 206 با یک دستگاه پیکان 2 نفر کشته و 4 نفر دیگر مصدوم شدند.

مرگ مادر و دختر بچه دو ساله

سرهنگ حسین دهقانپور در مورد جزئیان این حادثه اضافه کرد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر یک فقره تصادف فوتی در محور نیشابور - مشهد بلافاصله گشت تصادفات به همراه عوامل امدادی در محل حاضر شدند.

وی اظهار کرد: پس از انجام آنالیز های اولیه توسط کارشناسان معین شد یک دستگاه خودروی پژو 206 به علت نامعلومی واژگون و از جاده منحرف شده و در لاین مخالف با یک دستگاه سواری پیکان به شدت برخورد می نماید که موجب آتش سوزی خودرو پیکان شده است.

فرمانده انتظامی نیشابور اعلام کرد: متاسفانه به علت حجم بالای آتش، 2 نفر از جمله یک دختر بچه دو ساله به همراه مادرش داخل خودرو محبوس و فوت شدند و 4 نفر دیگر نیز از هر دو خودرو مصدوم گشتند که توسط نیروهای امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند و حریق نیز توسط عوامل آتش نشانی مهار شد.

وی یادآور شد: این حادثه در محدوده روستای سعدآباد نیشابور به وقوع پیوست.

یک کشته و 3 مصدوم در اثر برخورد پراید با ال90 در نیشابور

وی در ادامه به حادثه دیگری که در این شهرستان به وقوع پیوست اشاره نمود و گفت: برخورد یک دستگاه پراید با خودرو سواری ال 90 در محور نیشابور - مشهد یک کشته و 3 مصدوم برجای گذاشت.

دهقانپور با بیان اینکه در این سانحه یکی از سرنشینان خودرو ال 90 جان خود را از دست داد و 3 نفر از سرنشینان هر 2 خودرو مصدوم شدند، اضافه کرد: علت این حادثه از سوی کارشناسان در دست آنالیز است.

مرگ مرد 40 ساله به دلیل افتادن در دره

در حادثه دیگری که در شهرستان کاشمر به وقوع پیوست، مردی 40 ساله در ارتفاعات روستای دهمیان بخش ریوش با موتور سیکلت به داخل دره سقوط نموده و جان خود را از دست داد.

در همین خصوص رئیس جمعیت هلال احمر کاشمر با تائید مطلب فوق به خبرنگاران گفت: پس از اعلام حادثه توسط EOC بلافاصله یک تیم نجات کوهستان به منطقه اعزام شدند.

احمد رضاپور اعلام کرد: پس از 8 ساعت کوشش بی وقفه نجاتگران و عبور از مسیرهای صعب العبور و استفاده از تجهیزات کوهستان و ایجاد کارگاه فنی دسترسی به فرد مورد نظر میسر شد.

وی گفت: متاسفانه مرد 40 ساله از ساعاتی قبل جان باخته بود که پس از ایجاد کارگاه و تثبیت وی فرد مورد نظر به محل امن منتقل و تحویل نیروی انتظامی گشت.

حادثه رانندگی در درگز جان یک نفر را گرفت

جان باختن یک نفر و مصدوم شدن سه نفر بر اثر تصادف رخ به رخ خودروی سواری پراید با یک دستگاه پراید وانت در جاده لطف آباد به درگز در شمال خراسان رضوی از دیگر حوادث 24 ساعت گذشته بود که در درگز به وقوع پیوست.

در همین خصوص مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان درگز اظهار کرد: این حادثه بامداد امروز در محدوده دو راهی چقر در محور لطف آباد روی داد که به علت آن یک مرد به دلیل شدت جراحات در دم جان سپرد و سه مصدوم دیگر نیز به بیمارستان امام خمینی(ره) درگز منتقل شدند.

سعید بیرجندی اعلام کرد: یکی از مصدومان بدحال که شدت جراحات بیشتری داشت به مراکز درمانی مشهد اعزام شد و دو مصدوم دیگر که دارای شکستگی دست و پا بودند در بیمارستان امام خمینی(ره) بستری شدند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "از مرگ مادر و کودک دو ساله اش در آتش تا سقوط مرگبار یک مرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از مرگ مادر و کودک دو ساله اش در آتش تا سقوط مرگبار یک مرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید