احتمال مشخص سرپرست برای شهرداری تهران

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی، حجت نظری عضو شورای اسلامی شهر تهران در حاشیه مراسم ترحیم مدیرعامل فقید سازمان تامین اجتماعی در جمع خبرنگاران درباره حضور افشانی در شهرداری گفت: مطابق قانون آقای سراج هم به درستی اشاره نمود که بازنشستگان تا 15 آذر می توانند به کار خود ادامه دهد چون مطابق قانون و طبق اصل 174 قانون اساسی سازمان بازرسی کل کشور مکلف است موضوع را رسیدگی نموده و برای حسن اجرای آن نظارت داشته باشد .

احتمال مشخص سرپرست برای شهرداری تهران

وی اضافه نمود: رئیس کل بازرسی کل کشور نیز نظرش این است که تا 15 آذر نیروهای بازنشسته می توانند به کار خود ادامه دهند و بعد از آن باید همکاری آنان فسخ گردد .اگر حکم آقای حناچی تا آخر امروز اعلام نگردد و بحث ماندن افشانی تا 15 آذر به انتها نرسد احتمالا مجبور خواهیم شد که سرپرست انتخاب کنیم.

این عضو شورای شهر در رابطه با تفسیر از قانون و نظر وزارت کشور گفت: اگر وزارت کشور بپذیرد این تفسیر را امروز باید نامه انتها کار شهرداران را صادر کند و اگر این محتوا از سوی وزارت کشور صادر نشد مفهوم آن این است که شهرداران می توانند تا 15 کشور به کار خود ادامه دهند.

نظری ادامه داد: اگر وزارت کشور به این نتیجه برسد که تا انتها وقت اداری امروز آخرین وقت کاری آنان است و بازنشستگان از این زمان نمی توانند کار نمایند ما فردا سرپرست انتخاب خواهیم کرد اما به نظر می رسد بر اساس قانون و همانطور که سراج به آن اشاره نمود تا 15 آذر بازنشستگان می توانند به کار خود ادامه دهند .

وی در رابطه با انتخاب حناچی، گفت: به نظرم آقای حناچی بهترین گزینه برای سرپرستی شهرداری تهران است تا معین تکلیف صورت گیرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "احتمال مشخص سرپرست برای شهرداری تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال مشخص سرپرست برای شهرداری تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید