آذرنیا: اعتقادی به آسان بودن بازی های تراکتورسازی ندارم، تساوی برابر نساجی و سایپا را فراموش نمی کنیم

به گزارش وبلاگ خبری تحلیلی، حسن آذرنیا، سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی اعتقادی به آسان بودن بازی های سرخپوشان تبریزی در هفته های آینده ندارد.

آذرنیا: اعتقادی به آسان بودن بازی های تراکتورسازی ندارم، تساوی برابر نساجی و سایپا را فراموش نمی کنیم

حسن آذرنیا در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ خبری تحلیلی، در خصوص رجحان یک بر صفر تیمش برابر صنعت نفت آبادان گفت: این یکی از سخت ترین بازی های ما بود. البته در نیم فصل دوم تمام بازی ها سخت است. ما در این بازی یک گل زدیم و البته چند موقعیت خوب را از دست دادیم، ولی مهم این بود که سه امتیاز را گرفتیم. بارش باران و لغزندگی زمین هم کار تراکتورسازی را سخت کرد، ولی خوشبختانه برنده شدیم تا از رقابت با دیگر مدعیان قهرمانی در لیگ برتر عقب نمانیم.

سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در ادامه همچنین خاطر نشان کرد: ما این برد را فراموش کردیم و حالا به فکر بازی با سپیدرود هستیم. آنها این هفته از ذوب آهن در اصفهان مساوی دریافتد و این یک پیغام برای تراکتورسازی است که نشان می دهد در رشت بازی سختی در پیش داریم. سپیدرود هم دنبال امتیاز دریافت است و در زمین خودش انگیزه مضاعفی خواهد داشت.

وی در رابطه با اینکه خیلی ها معتقدند بازی های تراکتورسازی در هفته های آینده از بازی های دیگر مدعیان قهرمانی آسان تر است، توضیح داد: من اعتقادی به آسان بودن بازی های تراکتورسازی در هفته های آینده ندارم. ما استقلال، سپاهان و پدیده را شکست دادیم، ولی برابر سایپا و نساجی مساوی کردیم که آن نتایج را فراموش نخواهیم کرد.

آذرنیا همچنین گفت: پیش بینی خیلی ها این بود که سپاهان پیروز به شکست دادن نساجی می گردد، ولی این اتفاق رخ نداد. بازی های ما سخت است و تیم هایی که برابر تراکتورسازی قرار می گیرند چند برابر انگیزه دارند. ما هیچ حریفی را دست کم نخواهیم گرفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "آذرنیا: اعتقادی به آسان بودن بازی های تراکتورسازی ندارم، تساوی برابر نساجی و سایپا را فراموش نمی کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آذرنیا: اعتقادی به آسان بودن بازی های تراکتورسازی ندارم، تساوی برابر نساجی و سایپا را فراموش نمی کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید